Объявление форума
Вы зашли на Форум как ГОСТЬ. (Будут ограничения!!!)

Котячий "ДАХ"

... произведения, не включенные в ОСНОВНЫЕ тематические разделы
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 251
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Котячий "ДАХ"

Сообщение valvic » 19 авг 2017, 09:42

Котячий "ДАХ"
...А оце сиджу я на лавочці, насолоджуюсь літнім сонечком, вітерцем і спостерігаю навколишнє середовище. Насолоджуюсь відпусткою...
...Дивлюсь, напроти, метрів за десять, на галявинці сидять два котики, (точніше, дві дорослі киці). Один такий великий та пухнастий і чорнявий Кіт, а другий кіт простенький такий, типовий дворовий котисько, під "тигрика" (смугастий і невеликого розміру).
Сидять коти, насолоджуються сонечком, дрімають...
...З іншого боку прогулюються три дворняжні собачата (росту нижче середнього, безпритульні). Літечко,тепло, сонячно... вони (ці собачата) також ліниво щось там між собою шушукаються.
...І тут собачки побачили Котів. У них зразу спрацював Мисливський інстинкт, розвертаються та ...галопом до котів. Саме цікаве, що вони якось беззвучно, без гавкання поперли на котів...
Великий (і чорнявий) Кіт тут же зірвався з місця і чмихонув на вишню, яка росте поруч. А другий Кіт (той, що поменше, "під тигрика"), той сидить без руху, якось байжуже - байдуже віднісся від "нашестя" собачок.
Собачата від такого "презирливого хамства" з боку котика дуже сильно здивувалися... Приблизилися до нього на безпечну дистанцію і так... бочком-бочком обійшли котика, обступили вишню, ждуть, коли ж злізе чорнявий кіт.
Ага!!! ...дочекаються!!! Не для пого він на вишню забирався, щоб в "пащу звіру" попадатися!!. Саме головне, що все це проходить в абсолютній тишині. Ні гавкання тобі ніякого, ні нявкання. Все тихо-тихо...
Надоїло собачатам возитися біля вишні, повертаються вони до Кота-тигрика. Приближаються з великою зацікавленістю та пересторогою. Мало що в цього кота на думці!!!. Сіли десь на відстані в два метри, сидять... вирішують, що їм робити. А воно і хочеться собачатам поганятися за котом, і "осторожка" є стосовно того, що кіт незвичний, може якусь тілесну травму нанести.
...Сидить котик-"тигрик" на мордочці така байдужість!!! ...прямо аж прижмурився...
...Чорнявий кіт (з вишні) з зацікавленістю спостерігає за розвитком подій...
...Хвилин через чотири-п’ять у собачат "здають нерви". Щось вони все таки вирішили піти в атаку на кота... Так, приготувалися до прижків, розпустили хвости. І в цей час, ...Котисько (ну який "тигрик") підпригує, лапою як махне, ...зуби оскалив, щерсть настобувчив і ...мовчить.
Собачата впали в предінфарктне становище. Що за Кіт???, ... а він часом не скажений???. Ні... подальше від гріха.
Словом, собачата заднім ходом, ...заднім ходом і пішли гуляти дальше. Розташувалися вони не досить далеко, зрідка здивовано поглядуючи на Незвичного Кота...
Через пару хвилин, Чорнявий кіт зліз з вишні, підійшов до котика-"тигра", сів поряд та задрімав...
...Сплячка тривала недовго...
...Собачки побачивши, що "здобич" злізла з дерева, тут же кинулися в атаку. Але не тут-то було!!!
...Великий кіт і не здумав на дерево лізти. Він просто, заховався за маленьким котом-"тигриком". А цей котик сидить в своїй звичній манері, дрімає... все "по барабану".
...Собачки приблизилися і не знають що їм робити... "Здобич" неподалік, але в "здобичі появився "ДАХ" у вигляді іншого кота...
...Посиділи собачки, здивовано на все це подивилися і ...подалися гуляти дальше, не звертаючи увагу ні на Чорнявого кота, ні на його "ДАХ" у вигляді невеликого смугастого котика -"тигра".
==================
...З цієї розповіді я здійснюю два висновки:
Перший:- Ганяються за тими, хто втікає. Тих, хто не втікає, або бояться, або не помічають...
Другий:- щоб не втікати, необхідно мати "ДАХ", бажано з тих осіб, які не втечуть...

Алла
Пользователь
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 24 авг 2017, 06:44

Re: Котячий "ДАХ"

Сообщение Алла » 02 сен 2017, 00:28

Очень правильные выводы! Очень давно папа рассказывал о своем приключении. Служил он в Вазиани, а жил с семьей в Рустави, где на заводе работала моя мама. Каждый день на службу, очень рано отправлялся папа на мотоцикле. Дорога проходила по горам, где по весне необъятно цвели маки. И круглогодично паслись отары овец. За отарами смотрели (как правило) два пастуха и несколько овчарок, которых не даром называют кавказскими. Псы огромные, свирепые и натасканые на волков. И вот неприятность! Заглох мотоцикл... надо на службу... толкнуть бы его... Короче пошел папа в сторону ближайшей отары. Но прежде пастухов, его заметили собаки. Летит свора псов с оскаленными мордами, устрашающими клыками. Папа говорил, что испугался. И от отчаяния побежал, но не от псов, а на встречу им! Говорит, вижу, перестали псы лаять, замедляют ход, останавливаются.... развернулись и потрусили в сторону отары! Так что, действительно, от опасности не убегать, а идти ей на встречу надо!

Ответить