Объявление форума
Регистрация отключена. Сообщения отправляйте на электронную почту- valvic23@gmail.com

Подарунок

...о различных жизненных приключениях, ...с иронией...
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Подарунок

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:55

ПОДАРУНОК
...Ну оце не дальше, як сьогодні.... Виникло ряд питань, пов’язаних з науковою діяльністю. Ці питання необхідно вирішити в Серйозному Науковому Закладі (далі - СНЗ). Ну, потрібно відмітити, що оце СНЗ зі мною персонально ( т.ч. Валвіком) "пов"язано" таким чином, що послати мене в "тридесятую степь..." вони не можуть. Точніше, "послати" то можуть, але ж ...можуть бути наслідки. Тому, приходиться бідненькому СНЗ, оцього Валвіка ...терпіти. Що поробиш, таке життя...
...Так от сьогодні необхідно було вирішити одну Проблему в оцьому СНЗ. Як??? ...та простіше пареної ріпи- "слухавку в зуби" і вирішуй!!! Правда, з часом слухавка перетворюється в "гавкалку" і потихеньку змінює колір на червоний...
Словом, хватаю я слухавку в руки, і починаю виясняти Проблему. "Приймаючу сторону" після третього мого дзвінка почало уже "коротити"... Таке "задоволення в голосі... прямо... Але ж ТЕРПІТИ ТРЕБА!!!... Терплять, ...огризаються, але терплять...
Словом, слухавка синього кольору через деякий час перетворилася в гавкалку червоного кольору. Я уже (навіть) сам зрозумів, що якийсь перебор з моєї сторони відбувається...
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

В цей момент в кабінет заходить колега і говорить:"Миколайович!... Чого ти мордуєш оце СНЗ??? у людей свято!!, а вони з-за тебе!!!...не те, що чарчину пропустити, вони навіть уже валер"яну випити не можуть!!" -"Блин, яке свято???!!!" -це від мене - "Як яке-яке... День НАУКИ!!!, правда, ...завтра. Але ж те свято, яке проходить у вихідний день, відмічається напередодні, в останній робочий день!!"
Бачу, блин, точно, ...несвоєчасно я "в"їхав"!!! ...Треба ситуацію справляти!!
...Хватаю я телефонну трубку, яка вже відкачалася від "гавкалки" і стала "слухавкою" і ...знову телефоную в рідненьку СНЗ!!!. В оцій "рідненькій" організації, ...черговий раз почувши мій голосочок "приймаюча сторона" влетіла в прострацію тяжкої форми.
...Я ж ні-ні!!! Я так культурно-культурно (без неліцензійних слів):"Що ж ви, редиски такі -сякі, не признаєтеся, що у вас СВЯТО???!!!", на що протилежна сторона щось невиразно пробурчала... У мене навіть склалося враження, що оця сторона, якось, ...не в темі стосовно Знаменного Дня!.
Словом, ...ну тут я і "зачепився"!!!. але тут же включив гальма!!! - щиро поздоровив зі Святом, побажав всього найкращого і т.д і т.п. На що "приймаюча сторона" висловила Щиру, а головне Величезну подяку, і ...особливу подяку, таку "щиру-щиру" за КУЧУ ПОДАРУНКІВ, які я зробив години дві назад...
Словом, всі задоволені....
...А я задумався... а як, взагалі краще поступати: - спочатку "подарунок" подарувати, а потім поздоровляти??? ...чи поздоровляти, а потім вивалювати оцей же ..."ПОДАРУНОК".
...Тут є над чим подумати... Хоча, яка різниця...

Все залежить від того, ЯК ПОЗДОРОВЛЯТИ і ...що за "ПОДАРУНОК".

Аватара пользователя
Facebook4
Комментатор Facebook
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 16 авг 2017, 22:50

Re: Подарунок

Сообщение Facebook4 » 02 сен 2017, 20:56

3 Аліна Руденко Аліна, Юрій Гаврилович Устінов и Volodymyr Baranets
Комментарии
Виктор Валвик
Виктор Валвик Прийшов додому, перелопатив всі церковні календарі... Блин, немає такого Свята -День науки. Є там прп.Іони Почаївського, Мч Варвари, Каллімаха та Діонісія. ...і навіть вказано, що день ПІСНИЙ... А от такого Свята, як День Науки- немає.. Ну, немає, ... в календарях!!!...
НравитсяЕще реакции · Ответить · 19 мая в 22:51
Управление
Виктор Валвик
Виктор Валвик Нашел!!! ...не в тех календарях искал...
Завтра - 20.05 - День Науки!!! ...с праздником, так сказать, ну... тех, КОГО КАСАЕТСЯ!!! ...да и иных тоже...
НравитсяЕще реакции · Ответить · 19 мая в 23:08
Управление
Юрій Гаврилович Устінов
Юрій Гаврилович Устінов Не тормоза, а - гальма, не поступати, а - діяти....А, в цілому, хід Вашої думки мені подобається...
НравитсяЕще реакции · Ответить · 20 мая в 0:03
Удалить
Виктор Валвик
Виктор Валвик Ну і ШО??? ...ніхто нічого НЕ ВПІЗНАЄ??? ... по ситуації???
...Та плюньте ВИ на отого Віктора ХХХ, ... розслабляйтесь та насолоджуйтесь... з В.Валвіком...
НравитсяЕще реакции · Ответить · 20 мая в 0:28
Управление
Юрій Гаврилович Устінов
Юрій Гаврилович Устінов Згоден.
НравитсяЕще реакции · Ответить · 20 мая в 0:45
Удалить
Наталия Шалда
Наталия Шалда Ну так у нас кожний дн\ень -свято! Не знали? Спочатку "подарунок" а потім - "гавкалку"!
НравитсяЕще реакции · Ответить · 1 · 20 мая в 21:46
Удалить
Виктор Валвик
Виктор Валвик Можна спочатку "погавкати" а потім "подарунок". ...Від зміни складових сума не змінюється...
НравитсяЕще реакции · Ответить · 20 мая в 22:24
Управление
Наталия Шалда
Наталия Шалда щоб не забули про подарунок?🙂
НравитсяЕще реакции · Ответить · 20 мая в 22:29
Удалить
Виктор Валвик
Виктор Валвик Взагалі то... я не зщнаю щодо поздоровлення, але всучити "подарунок" НЕ ЗАБУВАЮТЬ!!!
НравитсяЕще реакции · Ответить · 20 мая в 22:51

Ответить