Объявление форума
Вы зашли на Форум как ГОСТЬ. (Будут ограничения!!!)

Re: Беседы на Фейсбуке - 1

... обсуждение проблематики с Фейсбука...
valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 19:43

Volodymyr Baranets Чекаємо!) (передмова до казки "Шпигун") 28 апреля 2017 в 21:14
Volodymyr Baranets Як на мене варіант україномовний якись тепліший, лагідніший, дотепніший! Слова: Діду, онук тощо приємніше звучать))) 28 апреля 2017 в 21:20
Василий Ковтун Насправді, кожна мова по своему своерідна і має якийсь свій відтінок, то ж насправді - все залежить від таланту автора. У Вас, ВВ, - це виходить добре!
Виктор Валвик Це україномовний варіант, російськомовний опубліковано раніше...
Віктор Мась Серіал "Альф" про волохатого прибульця переклад на українську мову з гумором і дивитись було інтересно. В інтернеті зустрічав переклад на російську мову - взагалі ніяк. Якщо творчий переклад - це одне, а якщо переклад ділового тексту - це зовсім інше (не має простору для творчості). 29 апреля 2017 в 5:18

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 19:48

ПУСТИ КОЗЛА в ОГОРОД, ...а ВАЛВІКА в FACEBOOK...
Ото-ж!!! ...пусти козла в огород, а Валвіка в Фейсбук. Щось мені вважається, що для того, щоб "завалити" Фейсбук до повного заглючування ХАКЕРИ непотрібні. Просто, необхідно на цей Фейсбук запустити декілька користувачів-початківців з "продвинутыми когнитивно-любознательными чертами личности", та абсолютною безтолковістю в ДІЯХ, ... то ніякий Фейсбук не витримає такого "профі-незнайства", замішаного на наглості.
Тут оказується і СТОРІНКИ можна створювати якісь... Ну я і створив, .... ЯКУСЬ.... Навіть спробував туди "заліпити" публікацію. В результаті запутався... насилу сам свою сторінку потім знайшов (я дуже невпевнений, що її ЩЕ ХТОСЬ знайде). Словом, "понатискував" на всі опції, на всі клавіші, запутався і всю "фейсбуковську автоматику" запутав до такої степені, що в цієї соцмережі нерви не витримали, уже "огризатися" почала... ... І взагалі- в чім відміна між "заміткою" та "публікацією"???. Словом, я ще дивуюсь, як після моїх експериментів Фейсбук витримав і не "чихнув". Я ж по "глупишці" такого тут "понатискую" що ні одному хакеру і в голову не прийде.
А взагалі, пара-трійка "любознательних" ВАЛВІКІВ ( з "творчим підходом") і ... ніяких хакерів не потрібно...
Ну, а якщо серйозно, то опублікую я одну розповідь ( в декількох частинах, тому що вона в "один присіст" НЕ ВЛІЗЕ. Розповідь "Дівчинка з темними очима". написана російською мовою. Я робив спробу перекладу на українську мову, але сам зостався незадоволений, АУРА твору була втрачена, ...от щось україномовному варіанті не вистачає... Сам толком не розумію, чого, але...
Тому публікація буде МОВОЮ оригіналу. Україномовний варіант опублікую після кінцевої вивірки, ...коли сам буду нею задоволений....
"Дівчинка з темними очима"- це складний твір... його необхідно прочитати ВВЕСЬ, ЦІЛКОМ, інакше може скластися викривлене враження...
Ну що ж ... до ВАШОЇ УВАГИ !!! .... не обезсудьте... ...читайте далі...

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 19:52

ЭКСПЕРИМЕНТ-2
...Вот, что мне не нравится, вот в этих "выставлениях" в Фейсбуке творческих текстовых элементов, так это отсутствие ФОРМАТИРОВАНИЯ и возможностей своеобразного "влияния" на текст. Особенно меня смущает отсутствие абзацных отступов, а также возможностей в выделении (жирный, курсив). Да это и понятно!!!, ...соцсеть не предназначена для данного рода ТВОРЧЕСКИХ публикаций. Соцсеть - это сеть для общения.
Вот, я хочу сделать следующий эксперимент (это следующий этап).
Я выставлю очередной рассказ (ежели его таковым можно назвать) в своеобразной ФОРМЕ.
Я "загружу" не весь рассказ, а только его часть (прессрелиз, ...что-ли) а далее я дам ссылку на это произведение, которое изложено в **PDF-формате. Ну, там уж!... и рисунки, ... и завитушки и все иное. Т.е. прочитать в своеобразном оригинале можно будет по ссылке, "не отходя от КАССЫ". Ну, а уже коментарии какие-то, "спасибки" и прочее можно будет оставлять на Фейсбуке, под "телом" сообщения.
Вот мне интересно узнать, в какой мере данный "подход" в публикациях есть предпочтителен (по сравнению с стандартной публикацией в виде заметок.
Хотелось бы узнать ВАШУ точку зрения
Ну, а далее- экспериментальная публикация "Вовчиха" - но вот в виде ссылки на **PDF-версию...

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 19:58

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!! - ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!! - WARNING!!
(Укр) ...Ні!!! З цим необхідно щось робити! ...так справи дальше не підуть...
З пропозиціями щодо "прийняти в друзі" надходить більше та більше запитів. А це, буквально за пів-дня прийшло аж півтори сотні таких запитів. Якась цепна реакція получається. Той знає того ( в друзях) інші знають інших (друзі) в результаті до мене запитуються в друзі. І, начебто відмовляти недоречно. Але мельком подивившись профілі "запитувачів" з великою гарантією розумієш, що оці запитувачі в "активі" обговорювачів /співрозмовників/ моїх творів, а також персонального спілкування ніколи НЕ БУДУТЬ. Навіщо я тоді їх буду зараховувати до числа друзів??? Тому ( а я колишній військовий, т.ч. "придурок") приймаю деякі командирські рішення:
ПЕРШЕ: - я тимчасово ПРИЗУПИНЯЮ "прийняття в друзі" невідомих мені осіб (видаляю запити). Перед цим, я надсилаю Повідомлення тим особам (хто хоче до мене в ДРУЗІ "налаштуватися") з запитом, простим, як віник - Чому ця особа хоче попасти до мене в ДРУЗІ???, а також пропозицією: - надіслати мені відповідь-повідомлення та ПОВТОРНИЙ запит. В разі, коли МОТИВАЦІЙНА запитувача сторона мене не буде влаштовувати, то до складу друзів я її зараховувати не буду. Мені непотрібно мати ТИСЯЧІ "друзів", половина яких є простим СПАМОМ. В ДРУЗЯХ я хочу бачити АКТИВ - тих осіб, які на мене "реагують" - чи то обговореннями моїх "опусів" (коментарями), в гіршому випадку, хоча б відмітками "подобається - не подобається". ... а виходячи з цього -
ДРУГЕ: - на тих осіб, яких я включив в ДРУЗІ (інколи , автоматично) десь через місяць-другий я здійсню "ревізію". Тих осіб, які абсолютно не беруть участі "в процесах" я просто напросто "відключу" із числа ДРУЗІВ.
Мені "масовка" не потрібна!!! В друзях я хочу мати ОДНОДУМЦІВ, ...ну, хоча б тих осіб, які мене сприймають, які на мене РЕАГУЮТЬ... Я людина похилого віку, для мене важливе спілкування. Ніяких меркантильно-комерційних цілей на своїй сторіночці я не переслідую, для мене важливе - СПІЛКУВАННЯ, УЧАСТЬ та ПІДТРИМКА.
Приношу вибачення за різкуватий тон викладення інформації...
З повагою, Віктор ВАЛВІК
===========
(Рус.) ...Нет-же!!! С этим необходимо что-то делать! ...так дела дальше не пойдут...
С предложениями относительно "принять в ДРУЗЬЯ" поступает больше и больше запросов. А это, буквально за пол-дня пришло аж полуторы сотни таких запросов. Какая-то цепная реакция получилась. Тот знает иного (в друзьях) иные знают других (друзья) в результате и ко мне спрашиваются в ДРУЗЬЯ. И, будто бы мне отвечать отказом неудобно. Но мельком взглянув в профили некоторых "спрашивающих", с большой гарантией понимаешь, что эти лицав "активе" обсуждателей /собеседников/ моих произведений, а также персонального общения никогда НЕ БУДУТ. Зачем я тогда их буду причислять к числу ДРУЗЕЙ??? Поэтому (а я бывший военный, т.е. "придурок") принимаю некоторые командирские решения:
ПЕРВОЕ: - я временно ПРИОСТАНАВЛИВАЮ "принятие в ДРУЗЬЯ" неизвестных мне лиц (удаляю запросы без реализации). Перед этим, я присылаю Сообщение тем лицам ( кто хочет ко мне в ДРУЗЬЯ "попасть") вопрос, простойм, как веник - Почему это лицо хочет попасть ко мне в ДРУЗЬЯ???, а также предложением: - прислать мне "ответ-сообщение" и ПОВТОРНЫЙ запрос. В случае, когда МОТИВАЦИОННАЯ сторона "запрашивателя" меня не будет устраивать, то в состав ДРУЗЕЙ я его зачислять не буду. Мне не нужно иметь ТЫСЯЧИ "друзей", половина из которых является простым СПАМОМ. В ДРУЗЬЯХ я хочу видеть АКТИВ - тех лиц, которые на меня "реагируют" - то ли обсуждениями моих "опусов" (комментариями), в худшем случае, хотя бы отметками "нравится - не нравится". ... а исходя из этого -
ВТОРОЕ: - на тех лиц, которых я уже включил в ДРУЗЬЯ (иногда , автоматически) где-то через месяц-второй осуществлю "ревизию". Тех лиц, которые абсолютно не принимают участие " в процессах" я просто - напросто "отключу" из числа ДРУЗЕЙ.
Мне "массовка" не нужна!!! В друзьях я хочу иметь ЕДИНОМЫШЛЕННИКОВ, ...ну, хотя бы тех лиц, которые меня воспринимают, которые на меня РЕАГИРУЮТ... Я человек преклонного возраста, для меня важно ОБЩЕНИЕ. Никаких меркантильно- коммерческих целей на своей странице я не преследую, для меня важно - ОБЩЕНИЕ, УЧАСТИЕ и ПОДДЕРЖКА.
Приношу извинение за резковатый тон изложения информации...
С уважением, Виктор ВАЛВИК
======
(Engl.) ... Not the same !!! With this it is necessary to do something! ... so things will not go on ...
With proposals for "take in FRIENDS" comes more and more requests. And this, literally in half a day, has already come half a hundred such requests. Some kind of chain reaction happened. He knows the other (in friends) others know others (friends) as a result and to me they are asked in FRIENDS. And, as if to respond to me with a refusal is inconvenient. But glancing at the profiles of some "inquirers", with a great guarantee, you understand that these persons will never be the "asset" of the discussers / interlocutors / my works, as well as personal communication. Why should I then be ranked among FRIENDS ?? Therefore (and I am a former military man, i.e. "moron") I take some command decisions:
FIRST: - I temporarily PRISONT "accepting FRIENDS" of unknown persons (I delete requests without implementation). Before this, I send a message to those persons (who wants to get to me in FRIENDS "get") a question that is simple, like a broom - Why does this person want to get to me on FRIENDS ???, and also by the suggestion: - to send me a "reply message" "And REDIAL. In the case when the MOTIVATION party of the "requestor" will not suit me, then I will not be included in the FRIENDS. I do not need to have THOUSAND "friends", half of which is a simple SPAM. In FRIENDS I want to see ACTIVE - those individuals who "react" to me - either by discussions of my "opuses" (comments), in the worst case, at least with "like - do not like". ... but on the basis of this -
SECOND: - on those persons whom I have already included in the FRIENDS (sometimes, automatically) somewhere in a month or two I will carry out an "audit". Those individuals who absolutely do not take part in the "processes", I just "off" from among the FRIENDS.
I do not need an "extras" !!! In friends, I want to have SINGLE men, ... well, at least those people who perceive me, who react to me ... I'm a man of advanced age, it's important for me to COMMUNICATE. I do not pursue any mercantile and commercial purposes on my page, it is important for me - COMMUNICATION, PARTICIPATION and SUPPORT.
I apologize for the harsh tone of the presentation of the information ...
Sincerely, Victor VALVIC

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:02

Наталия Шалда Ну це ж треба?!!! Трьома мовами!!! Круто!!! Та не підкреслюйте свій вік))) Хто б знав?!! • 7 мая 2017 в 21:34
Виктор Валвик Наташа!!! Навіщо розчаровувати МОЛОДИХ ДІВЧАТОК???!!! От так, поткнуться на сторіночку ... і зрозуміють, що тут "ловити немає чого!!". А то, так, ще подумають, ...моложавий, "талантливий", ще ЗАЛИЦЯТИСЯ почнуть!!! ... а мені що тоді робити???
...А якщо Дружина помітить оці залицяння??? так тоді не я в Фейсбуці буду, а Фейсбук на голові у мене, грубо говорячи, по Фейсу Буком могу отримати!!! ... а воно мені, під старість, потрібно??? А так, всі крапки над "І" поставлені. Грубо, ...Дівчатка!!! - на мене розраховувати даремно!!! ...немає шансів, ні у ВАС, ...ні в мене...
Наталия Шалда Ну не думала, що вас це злякає)))) 7 мая 2017 в 21:52
Виктор Валвик Я ДРУЖИНУ боюсь... їй по СТАТУСУ положено (щоб я боявся)....
Наталия Шалда Виктор Валвик Ото хіба що по статусу...
Виктор Валвик А ще... ОНУКА я боюсь!!! - він такі запитання задає... що моєї ТЯМИ (з трьома вищими освітами) для відповіді не хватає. ...Ну, це тематика окремих КАЗОК.. . 7 мая 2017
Наталия Шалда Ну з онуками, то, певна річ, треба бути повсякчас в "бойовій готовності"!
Виктор Валвик О-оо! ...Стосовно Онуків (онучок) ... напевне і Ви страдаєте, не один я...• 7 мая 2017 в 22:00
Наталия Шалда Та я не страдаю, а тішусь!!! 7 мая 2017 в 22:00
Виктор Валвик Ну, так... Ви-ж педагог, Вам ВИПЛУТУВАТИСЯ простіше, ...а от нам, технарям!!! путай, не путай, а щось робити потрібно. Прийдеться зараз казочку одну, від ОНУКА виставити. ОЙ!! життя моє!!! Правда, казка російською мовою, ...ну тут...життя моє!!! Правда, казка російською мовою, ...ну тут.. .7 мая 2017 в 22:07
Наталия Шалда Ну то й що, що російською, читаємо ж! 7 мая 2017 в 22:05

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:20

ПРО ДРУЗІВ ...в FACEBOOK
...Виходячи зі слів співрозмовника: Volodymyr Baranets- "Ой, вредний)))) старлей Баранець це відчував))))", то Валвік дійсно вредний... Причому моя вредність інколи замішана на дитячій допитливості (з старчеським маразмом).
Я ж колись говорив, що на цей Factbook непотрібно хакерів запускати, ні-ні!!! ,сюди треба парочку Валвіків запустити, і вони цій шановній Соцмережі "лапті" сплетуть... Ви розумієте, що "проти лома немає прийому", так от і зі мною...
...З моменту "фіксації" в цьому Фейсбуці ДИВА почалися... До мене почали напрошуватися в ДРУЗІ. Ну, я так зрадів!!! ну накінець-то однодумців появиться МОРЕ!!! Буде з ким поспілкуватися, "приколотися", заодно мої "шедевральні" твори обговорити, словом, появиться своєрідний АКТИВ!!!.
...Спочатку я якось "по дитячому" віднісся до оцієї процедури "включення" всіх бажаючих в коло ДРУЗІВ...
Потім помітив особливість: - в реальному Активі співрозмовників-друзів тільки декілька осіб в "тусовках" беруть участь. Зокрема це: - Віктория Трач, Наталія Шалда, Volodymyr Baranets, Oleg Trakaliuk, Александр Мирошник ( і т.д., нехай їм злегка чихнеться ...на здоров’я). Ну, дійсно, це інтернет-ДРУЗІ !!!
... Є ще якась частинка т.з. ДРУЗІВ, яка виставляє "лайки". Лайк, звісно річ хороша, але ж вона характеризує тільки ФАКТ відношення, без відтінків... Ну, це ще я зрозуміти можу... люди зайняті,.. клавіші стерті, ...букви уже призабулися, а так... клацнув на "кнопочку" і з гордим відчуттям виконаного "дружнього" обов’язку чешеш дальше, ...в безмежну павутину інтернету...
А інше коло "ДРУЗІВ" ??? Чого вони до мене в "друзі" напросилися??? Мало того, за півдоби до ДВОХСОТ заявок в "друзі" почало поступати...
...Ну, я як особистість ВРЕДНА, та яка ніяк не розуміється в Інтернеті ( і в цьому Фейсбуці), починаю копатися СИСТЕМНО. Починаю копатися серед "ДРУЗІВ", яких я уже залучив до свого "КОЛА". І тут виясняються деякі закономірності...
У кожного залученого ДРУГА є також свої друзі... Причому, в деяких "ДРУЗІВ" оця кількість досягає від сотні, до ...півтори тисячі ОСІБ !!!
...І от оці ДРУЗІ від ДРУЗІВ поперли до мене в ДРУЗІ... Так, а в оцих ДРУЗІВ від ДРУЗІВ є ще свої ДРУЗІ!!! Блин, павутиння якесь!!! Ви що небудь зрозуміли??? От і я нічого було не зрозумів...
...Мало того, у одного "ДРУГА" (якого я допустив "до тіла") виявилося півтори сотні друзів АФРИКАНСЬКОГО походження!!!. І оці колеги з Африки... поперли до мене в ДРУЗІ!!! Та я б і нічого, але ж ... як спілкуватися, як обговорювати щось, коли оці ДРУЗІ з Африки знають українську мову точно так, як я африканську...
Словом, призупинив я ПРИЙОМ в друзі, та навіть на деяких (з раніше прийнятих) начав дивитися з підозрою...
...Розпочав своєрідну ревізію. Тих кандидатів в ДРУЗІ, які "ні в зуб ногою", ...з точки зору знання букв КИРИЛИЦІ, я зразу "повбивав", а з іншими почав проводити своєрідний експеримент: - на запит ОСОБИ щодо "доступу до тіла" я направляю повідомлення наступного змісту:
-----------------
" от Виктор ВАЛВИК: - Я получил от Вас уведомление с запросом о ДОБАВЛЕНИИ ВАС В ДРУЗЬЯ. С целью профилактики от СПАМ-посланий, Ваш ЗАПРОС проигнорирован.
В случае, если Вы реально намерены войти в Круг моих ДРУЗЕЙ, прошу Вас направить мне СООБЩЕНИЕ с указанием МОТИВАЦИИ (причинности) входа в мой Круг ДРУЗЕЙ. Заодно (если захочете) можете направить повторный ЗАПРОС о добавлении к кругу ДРУЗЕЙ.
Автоматизированные запросы, без их предварительного подтверждения в виде СООБЩЕНИЯ- мною (увы...) не рассматриваются и удаляются. Извините за категоричность изложения информации. С уважением, Виктор ВАЛВИК. "
-----------------
... І тільки після підтвердження, та вияснення "відносин" я включаю до складу ДРУЗІВ зазначену особу...
... Я тут, "губи по полу розкатав"!!!... ну, думаю, зараз мені "изьясняться в любви будут". Мається на увазі, що будуть ПІДТВЕРДЖУВАТИ бажання залучитися до КОЛА друзів, ...ну типу того, що хочуть брати участь в спілкуванні, обговоренні, ну і ...(ля-ля руля-ля).
Ага!!! Галопом всі поскакали!!! ... З півтори сотні таких моїх (відхилень - контрзапитів) надійшло тільки два повідомлення:
- перше, типу:"... я тобі хотів зробити приємне, а ти не хочеш. Не хочеш, то і не потрібно..." От цікаво!!! Начебто не ВІН до мене, а я до нього в ДРУЗІ набивався...
- друге, типу:" ...хочу почитати Ваші опуси... і все...". Господи ! так читай, на здоров’я!! ...для цього не обов’язково треба бути ДРУГОМ. Звісна річ, і в першому і другому випадку ЗАПИТИ були відхилені.
...Та я і розумію... Натиснути на кнопку "запит на добавлення в ДРУЗІ", не думаючи та не розуміючи, це дуже просто. Навіть просто, не розуміючи, а навіщо ти в ДРУЗІ набиваєшся. А от коли до СУТІ доходиш, то ...не підходить такий друг, ... навіть для дружби в ІНЕРНЕТІ.
...Та вредний я, ДУЖЕ ВРЕДНИЙ!!! ( правильно Volodymyr Baranets сказав).
....Але все-таки, я хочу, щоб в колі моїх Інтернет-друзів був АКТИВ (а не "масовка"), ...а з іншими (з часом), якось ...розберемося.
На цьому я і стою... Вибачте.

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:21

Наталия Шалда Вредний - не то слово!!! Розлякав всіх кандидатів в потенційні "друзі", а люди - приємне мали на увазі! 9 мая 2017 в 20:23
Виктор Валвик Наташа! Вредність зоставимо в стороні. Нехай це Вас не лякає. У Вас і коментарі, і "лайки", словом, в в пріоритетних ДРУЗЯХ. А інші- "потенційні друзі" - це ЯК ???!!! Як говорять, "свиня болото своє знайде". Хто зацікавиться, той і на зв"язок вийде, і 9 мая 2017 в 20:38
Volodymyr Baranets Багато хто сприймають ФБ як мережу для перегляду фоток, а-ля однокласники))) 10 мая 2017 в 21:23

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:27

О СЕБЕ, ...любимом
...В последнее время к числу ДРУЗЕЙ приобщилось ряд лиц, которые меня персонально знают, ...так сказать "в личико". Некоторые из них как-то непосредственно реагируют на мой стиль общения и поведения в социальной сети, в частности на Фейсбуке.
Основные моменты, которые могут привести к недоразумениям следующие:
- почему я работаю под псевдонимом (т.н. НИКом). Да-да, Валвик - это не моя фамилия (от рождения), это мой псевдоним. Но об этом чуть ниже.
- почему я ухожу от конкретики моей РАБОТЫ (реальной работы), деятельности, описания своего социального статуса на НЫНЕШНЕМ этапе моей жизни, да и некоторых иных моментах, которые для меня имеют громадную ЭТИЧЕСКУЮ значимость.
Начнем по порядку.
Итак, я Виктор ВАЛВИК. Валвик- это мой псевдоним. Имя - натуральное, мало того, признаюсь откровенно, что имею и натуральное отчество - Николаевич. В интернете, в различных форумах, соцсетях и пр.пр.пр. я тусуюсь, как "ВАЛВИК, и только как Валвик. На использование истинной фамилии наложено категорическое "ТАБУ". И лица, допустившие раскрытие в интернете моей истинной Фамилии, слетают из "друзей" мгновенно, и баннируются (блокируются) всеми силами и средствами.
Почему это я зациклился на этой позиции???. Дело в том, что в Интернете я тусуюсь давно-давно... по различным направлениям (включите поисковик, посмотрите, ...ну это если хотите). И в свое время мне бы было некорректно использовать истинную Фамилию. Но потом возникли две психологические условности (разделения).
Один человек, с его стилем поведения, условностями, кругом знакомств и иное, но для Интернета - это Виктор ВАЛВИК. Особенно этот псевдоним прижился (аватар "присосался") с того момента, как я начал писать вот эти свои ..."произведения". Этот псевдоним стал и литературным псевдонимом. Хотя, какой с меня литератор???, ...так себе, графоман-любитель, но тем не менее.
Другой человек, это Виктор (с Фамилией). Это несколько иной человек, не для Интернета предназначенный. Тут своя жизнь, свои заботы. Здесь свои проблемы по работе и нагрузке по работе. Словом, здесь иная жизнь. И я не путаю эти две стороны, не связываю их (особенно в Интернете), ...хотя чего греха таить, все оно связано и повязано...
Поэтому, (для ЗНАЮЩИХ МЕНЯ персонально), ни в коем случае при общении в Интернете не используйте мою фамилию, используйте мой ПСЕВДОНИМ. Это моя просьба... можете считать ее помешанной на старческом маразме...
Второе: - это история моей жизни. Ну, детство, юность, учеба в военном училише, служба в Армии до 1996 года, это я почти в открытую обсуждаю, а вот потом... А потом, ежели я что-то о РАБОТЕ и говорю, то иносказательно. Ну, зачем ВАМ это надо??? Рекламировать я свою деятельность не намерен.
Работаю и работаю. Где я работаю??? - я работаю в Киеве, в СМУ (это Серьезное, ...но Малобюджетное Учреждение). Учреждение бедненькое (не хватает денег для картриджей для принтеров, а также писчей бумаги), но очень СЕРЬЕЗНОЕ!!! Устраивает Вас такой ответ??? ... вот меня лично - устраивает!!!
Кем я работаю (я работающий пенсионер)???. Ну, тут без шутки не обойтись. ...Да как Вам сказать... я пишу СКАЗКИ!!! да-да... на профессиональной основе, но не на литературной ниве. Мне дают кучу всяческого материала, а я с него должен сделать ...красивую СКАЗКУ!! ...Вот вы попробуйте с дерьма сделать конфетку!!!... А тут вот делаешь, блин!!! Вроде получается... Все!... закрываю шутку.
Вы заметили, что все мои "Сказки" вроде бы базируются на фактическом материале?? Да так оно и есть!! В каждом моем "опусике" есть, хотя бы крупица происшедших реалий. Я не могу писать произведения полностью выдуманные, у меня это не получается!!! Мне хотя-бы какую-то крупиночку "реалии", ну а дальше (обвязку), тут уж ...приврем, причешем, ...прибрешем. А иначе о чем говорить??? Так что это следствие от ...профессиональной деятельности. На работе так НАТРЕНИРУЕШЬСЯ, что вот эти мои ОПУСЫ, это так, ...бледная тень бытия...
Нет, я кое-что пишу о реальной работе, но в иносказательной форме и (обязательно) без злости и сарказма, с этакой ...иронией.
Відношення до МОВИ викладення матеріалу. В достатній мірі володію українською мовою (хотілось би краще), більш-менш - російською, навіть АНГЛІЙСЬКОЮ, НІМЕЦЬКОЮ та ФРАНЦУЗЬКОЮ, правда за допомогою ВЕБ-перекладача. Я на МОВІ не зациклююсь, і переваг якійсь із мов (українській чи російській) НЕ ДЕМОНСТРУЮ!! ...прошу на це зважити.
Відношення до ПОЛІТИЧНИХ РЕАЛІЙ та тенденцій. Звісна річ, я маю власну точку зору на різні політичні події, але... в Інтернеті (і зокрема на цій сторінці) обговорення якихось ПОЛІТИЧНИХ подій не здійснюю, підтримки якихось політичних партій НЕ ЗДІЙСНЮЮ, словом повна аполітична особистість (похилого віку). Прошу на це зважити.
Еще один вопросик - "полезло" много народу с просьбой продвижения их коммерческих проектов ( к примеру, реклама строительных кампаний, каких-то кухонь и пр.а самое печальное,...по поводу БЛАГОТВОРИТЕЛЬНЫХ акций, или оказания помощи). Могу огорчить, продвижением всего этого я заниматься НЕ БУДУ. Я не могу отличить ИСТИНЫ ото ЛЖИ в данном вопросе, ...да и не хочу!!!) Поэтому,данные обращения будут просто ИГНОРИРОВАТЬ, или даже блокироваться (по адресату).Я просто, иного ,приемлемого выхода не вижу. Благотворительностью я НЕ ЗАНИМАЮСЬ. Жестко?!!, но, лучше чтобы сразу все поняли...
А тепер до ГОЛОВНОГО: - Чого ж я хочу??? Я хочу, щоб моя сторіночка (з часом) перетворилася в осередочок прихильників ДОБРОІ, іронічної ПРОЗИ (доморощеної якості). Щоб людина яка зайшла на мою сторіночку почувала ПСИХОЛОГІЧНИЙ комфорт, "віддушину" від проблем нашого сьогодення. Щоб тут можна було перекинутися парою ФРАЗ, які знімають напругу проблем життя... Щоб це, що я роблю (в кінці-кінців) сприяло розкриттю ВАШИХ ДУШ!!! А душі у ВАС добрі і хороші!!!, я в цьому впевнений. Їм би (душам) тільки розкритися, та не зачахнути в багнюці сьогодення...
Всім ЩАСТЯ!

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:28

Виктор Валвик Это мой ФОТОБРЕНД. Ежели где увидите, так это Я. Красив???, ну слегка, конечно, приукрашен...Перо - это я опусы пишу всякие. Правда, перо не гусиное (... ну где у меня гусь в многоэтажке?!!!) Кинокамера?? - Вы знаете, есть у меня и "шедевры" киноискусства (...ну по качеству приблизительно такие, как и ОПУСЫ в прозе). Но то...отдельное направление ПОЛЕТА моей маразматико-старческой Мысли...
Наталия Шалда СМУ - оригінальне визначення, головне зрозуміло... • 12 мая 2017 в 20:21
Виктор Валвик Наташа! Ты вот сталкивалась с проблемой, как только ты говоришь, что ты- ПЕДАГОГ, то собеседник.. переходит в "активный" режим и тачинает тебя "грузить" т.з. околопедагогическими проблемами, поучать, доказывать проблемы педагогической науки и пр.пр.пр... • 12 мая 2017 в 20:46
Наталия Шалда Ну раздавать советы у нас все умеют и в каждой области))) 12 мая 2017 в 20:54
Volodymyr Baranets От я особисто отримую ту хвильку психологічного комфорту від Віктора, а наразі Валвіка) оскільки знаю Вас особисто і мав честь проходити службу разом! Дійсно цікаво, тому "жгитє"!)
Юрій Гаврилович Устінов Зрозуміло.Одобрям...))) 13 мая 2017 15:48

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:29

ДЕЯКІ НАСТУПНІ КРОКИ
Так, дійсно, як говорив один співбесідник, я своїми нотаціями "РОЗПУГАЮ" всю аудиторію. Дійсно, пора це припиняти. Та я начебто всіфма фарбами описав, ХТО Я Є, чого я хочу, та якої поведінки від мене очікувати. Тому, я (мається на увазі про себе) призупиняю всі оці нотаційні замітки і з наступної- переходжу до "класичної" форми. Гумор, легка сатира, іронія.... Можливо і більш серйозні речі. Я тут побачив, що в різних публікаціях можна ставити різні опції: "доступно всім", "доступно друзям", "доступно кращим друзям" і навіть"доступно друзям, ...за винятком". Мама моя!!! Оце ж яке поле для РОЗГУЛЛЯ!!!
Якщо раніше всі мої публікації мали "доступно всім", то уже зараз я деякі публікації ( ну такі... своєрідні) перевів до рангу "доступно тільки друзям". Це означає, що їх не всі читати будуть. З часом, деяка категорія "друзів" буде переведена до рангу "кращих друзів", там КОЛО ДОВІРИ буде сильніше. Словом, для експериментів... поле широке.
На даний час (повторяюсь) більшість публікацій все-таки "доступно всім". А дальше??? Дальше будемо дивитися... Ну, це уже наступні кроки....
Все, переходимо до КЛАСИКИ

Ответить