Объявление форума
Вы зашли на Форум как ГОСТЬ. (Будут ограничения!!!)

PRE-commentārium

... обсуждение проблематики с Фейсбука...
valvic
Основатель форума

PRE-commentārium

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:39

PRE-commentārium (001)
...Як видно з відгуків та коментарів, проблематика вивчення питання стосовно наявності ДУШІ, та їх проявів в неживих предметів, виробів ...в деякій мірі "ЗАЧЕПИЛА" вельмишановне товариство...
Воно як получається, при бажанні, з ДУШЕВНИХ позицій ( але, якщо з гумором та іронією) можна підійти до "одуховлення" любої РЕЧІ. Особливо, якщо збіг обставин, та "домислення" створюють своєрідну духовну ауру...
Наступну розповідь про ДУШУ свого старенького ПРИНТЕРА я спробував викласти в своєрідній СЕНТИМЕНТАЛЬНІЙ формі. Не знаю, що з цього получилося, але пропоную до ознайомлення та ОБГОВОРЕННЯ.
...Казка "О ДУШЕ, ...принтерной" подається у відкритому доступі:"ДЛЯ ВСІХ".
Очікуйте повідомлення- казку...

valvic
Основатель форума

Re: PRE-commentārium

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:43

PRE-commentārium (002)
..."Одуховлення" деяких неживих речей ми уже здійснили..., уже можна переходити до БІЛЬШ глобальних духовностей. Ну, для прикладу, написати сказочку "О ДУШЕ... города Васюки", или "О ДУШЕ... планети МАРС" ну і... маразму немає меж...
…Ну, якщо з душею планети Марс, ще якось можна обійтися, (Марс далеко, ...не дістане), то з Душею міста Васюки, тут не все так просто, ...якщо щось не так, то місцеві "критики" можуть і подубасити. А воно мені потрібно???
Та і взагалі, оцю ДУХОВНУ проблематику пора і "прикривати", ...ну всьому повинна бути МІРА!!!
...Але все-таки накінець оцього "циклу", врублю по ГЛОБАЛЬНІЙ проблематиці. Мова піде про ...консервний завод.
А що, як та до чого, читайте НАСТУПНЕ повідомлення.
Таким чином, Казка "О ДУШЕ, ...консервного завода".
В даному випадку- доступ:"ДЛЯ ВСІХ", без обмежень.
...Читайте, коментуйте, діліться враженнями...

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:51

PRE-commentārium (003)
...Раніше звучала пропозиція від "Volodymyr Baranets" написати якусь "байду" стосовно атестування, якихось підкритеріїв, та ще чогось. Я так толком і не зрозумів, про що іде мова. Але його "репріза" наштовхнула мене на цікаву ІДЕЮ!!!
...От, я подивився, в активних "ДРУЗІВ", а то і "Гостей" є відповідна реакція на мої "ОПУСИ". Деякі роблять позначку "подобається", інші ідуть трішки дальше- виставляють "коментарі". Коментарі, за своєю значимістю також можна поділити на своєрідні РІВНІ. Самий низький рівень, це фрази типу "Подобається", або "Пиши дальше". Це своєрідна "відмазка", на ній співбесіду та спілкування не побудуєш. Середній рівень коментарів - змістовно- скорочений. Тут уже можна надати відповідь, про щось сказати. Оце іменно уже коментарі. Наступний, самий високий рівень - це коментар бесіда. Це не одне слово і не одне речення. Тут можна "зачепитися" і влаштувати своєрідну бесіду, чи дискусію. Ну, ще є така опція, як "поділитися", коли користувач на своїй сторінці оставляє посилання. Це також досить висока значимість, але не занадто. Для мене особлива цінність - це коментарі вищого рівня.
...От бачите, я вже якісь "КРИТЕРІЇ" та "ПІДКРИТЕРІЇ" відпрацював... майже по побажанню "Volodymyr Baranets".
...А дальше, "п’янка" іде дальше. Кожному типу критеріїв та підкритеріїв надається ВАГА (ви напевне чули про кваліметричний метод, теорію імовірності та статистичної значимості, за допомогою оці ВАГОВІ коефіцієнти зробити, це ...раз плюнути).
...А потім, оця процедура АТЕСТУВАННЯ, про яку натякав "Volodymyr Baranets"... Це я за звітний період роблю оцінювання ( т.зв. "ЩОМІСЯЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ"). Що це означає??? А по кожному "учаснику спектакля" на моїй сторіночці буде підрахована кількість та якість "КРИТЕРІЇВ РЕАГУВАННЯ та участі", перемножено на Ваговий коефіцієнт, та сформовано у вигляді Рейтинг-балу. Цей список "відсортирується" і послужить для формування Особливого контингенту, контингенту простих Друзів та , як би це сказати... визначення контингенту НЕАКТИВУ (умовних "друзів")..
Оця остання категорія потихесеньку буде "звільнятися в запас", м’яко кажучи- переводитися з категорії Друзів в категорію простих відвідувачів- Гостей. Звісно, для даної категорії матеріали, які призначені для Друзів, ...миттєво ... стануть НЕДОСТУПНИМИ.
...Ну, що, шановний "Volodymyr Baranets", я правильною дорогою іду??? ...як в колишні часи двадцятирічної давнини...
...Ну і ще, одна така фраза (для поняття): - Друзі в Інтернеті, це заморочка від "Віктора ВАЛВІКА", а ДРУЗІ в житті (це для Віктора ХХХ) це різні категорії, і я оці поняття не поєдную... Навіщо я це говорю??? Це підстава для роздумів тим особам, які є друзями для Віктора ХХХ (як я думаю), ...але які можуть вийти за ..."межі" друзів для Валвіка.
------
Ну і для розрядочки... стосовно Психології. По шановному "Volodymyr Baranets" ми ще "пройдемося... трішки пізніше....
А от чи є психологічні особливості у ...СТОВПА???
Про це мова в наступній публікації "ПСИХОЛОГИЯ СТОЛБА".

Volodymyr Baranets: Чекаю підкритеріі по моїй скромній персоні)))) 18 мая 2017 в 23:34
Виктор Валвик: Чекайте...чекайте... • 19 мая 2017 в 6:10

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:59

PRE-commentārium (004)
...Діти наші, ...онуки наші... Наші майбутні, але реальні покоління. От дивися на них, спілкуєшся, заботишся... і, з однієї сторони розумієш, що твоя Юність, та і Зрілість уже пройшли. Навіть дивно становиться... Тиць миць!!!- ... і уже дідусь. Жіночка-дружинонька - ... уже бабуся... Блин!!!, як час плине.
Ну, діти, уже дорослі... спілкуються КОРЕКТНО, а от онуки!!! Це ж!!! ...Малолітній інтелект, перемножений на цікавість та наполегливість, це ж!!!...
Це ж!!! тут вищої освіти, ні цивільної ні військової НЕ ХВАТИТЬ!!!, приходиться "маневрувати" в умовах напруженої "познавальної" обстановки з прийняттям МИТТЄВИХ рішень!!! Інакше, повна ХАНА!!!
...Зараз уже онук ходить в школу, в четвертий клас... Приніс якось зошит по інформатиці... Вони там уже WORD вивчають... Я подивився в цей зошит... МАМА МОЯ!!! ...тут і "горячі клавіші" і "лінійка" і використання "автотексту". У мене шарики мозгові "закотилися"... Так це ж ... може частину наших СПІВРОБІТНИКІВ ( в т.ч. і НАУКОВИХ) треба відправити ...на Курси підвищення кваліфікації до ...четвертого класу???
Словом, відрив від нашого покоління ...величезний!!! Проблема "Дідів" і "Онуків", це ще актуальніше, чим "Батьків" і "Дітей"... Ну, зараз я вже побоююсь навіть дискутувати з Онуком.
А от в Давнину (невеличку, років ...шість назад) я ще міг сперечатися з Онуком. Не все получалось гладко, але, ...міг.
А мій Онук, в чотирьохрічному віці мене "грузив" по повній схемі!!! Оці різні пізнавально-побутові ситуації, ...це КАЗКА!!!
...Так у мене народився цикл казочок "Казочки від Онука", або "Сказки от внука". Звісна річ, в них є "художня" ...обробка. Але зрозумійте, я не можу писати "опуси", які взагалі ні на чому не базуються. Якийсь ФАКТ РЕАЛІЙ в любому оповіданні є (це обов’язково!!!). А от співвідношення між Фактами та Вимислом, це уже інша річ...
Таким чином, якщо ви в подальшому побачите під назвою фразу "из цикла "Сказки от внука"", то це стосується іменно всіх тих ситуацій, ...які дідусю Віті (мається на увазі В.Валвіку) прийшлося випробувати на власній шкурі від свого онука ( в чотирьохрічному віці).

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 20:59

Юрій Гаврилович Устінов: А моя онучка, навіть не в 4-му класі, а в 4-ри роки, як видасть щось, що й на вуха не натягнеш... Емансіпація, блін...• 22 мая 2017 в 15:36
Ігор Халявінський: Цікаво буде прочитати, тим паче сам рік тому став двічі дідом. 21 мая 2017 в 5:36
Виктор Валвик: Я уже одну БАЄЧКУ виставив... ("Воспитание розгами"). Правда, щось вона "не пішла..." 21 мая 2017 в 9:23.
Юрій Гаврилович Устінов: Ігорчику! Вітаю! Я теж двічі дід! І , поки що, одні дівчата, хочу хлопчика!!! 22 мая 2017 в 15:31
Ігор Халявінський - Юрій Гаврилович Устінов: Треба працювати над цим питанням! 22 мая 2017 в 15:40
Юрій Гаврилович Устінов: Та оце і говорю своїм синам... 22 мая 2017 в 15:45

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 21:10

PRE-commentārium (007)
... Тут деякі ОСОБИ так і хочуть, щоб їх "зачепили", причому мої знущання сприймаються не дуже негативно, і навіть без погроз...
Особлива тема, це тема співробітництва з ІНОЗЕМЦЯМИ... Тут казки, казки та ще КАЗКИ. Інколи ситуації були прямо таки унікальні!!! Чому так???
...Ну, от як ви вважаєте, чи складно пролетіти "Аерорухом" до Великої Британії, ...БЕЗ КВИТКА???!!! От у кого кого, а у цього Валвіка це, помимо його волі получилося... А втратити в тій-же Британії всі інші квитки??? або "стягнути" у колеги з Британії його порцію "стейка"???. Як мені сказав один керівник (генерал):" Так, ВВ!!! Тебе за кордон випускати не можна!!! ...без конвою..." Ну, не про це мова.
...Мова піде про співпрацю з англійцями, ...накладках з Днем народження, а також роллю і місцем т.з. "заступника Глави Делегації", який мирно і добросовісно терпів всі "прибамбаси" від Валвіка. Я думаю, він себе УЗНАЄ!!!
...Але ж це КАЗКА, а не документально-статистичний звіт..., зважте.
Таким чином, казочка "ГРИНВИЧ по украински".

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 21:20

PRE-commentārium (008)
Тут от про Валвіка деякі говорять, мовляв... "звір", "терорист" "необгрунтовано вимогливий" ну і інші "благоприємні ВІДГУКИ".
НІ!!! ... я не згоден!!! КАТЕГОРИЧНО!!! Були ситуації, коли оцей ВВ пробував навіть "піклування про підлеглих" проявити. ...Проявляв, ...проявляв... інколи помимо волі підлеглих. Правда, ...що з цього получалося і яким "БОКОМ" воно (оце піклування) на на психику підлеглих ПАДАЛО, то це інша річ. Але ж старався!!!... От про це піде мова в моїй двох наступних розповідях:
"ПЕРШИЙ НАРЯД;
"ПСИХОЛОГІЧНА РОЗРЯДКА".

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 21:30

PRE-commentārium (009)
Это сообщение желательно прочитать ВСЕМ, кто посещает мою страничку: ОСОБЫМ ДРУЗЬЯМ, ... просто ДРУЗЬЯМ и прохожим. Я не уверен, что это будет сделано, но ...мое дело проинформировать.
...Итак, я подвожу итоги ПЕРВОГО активного месяца функционирования странички. За начало берется 25 апреля, с выставлением первого произведения - "Крестики". Черта подведена вчера, 27 апреля 2017 в 12:30 дня.
Я ведь говорил ранее, что я поступлю несколько нестандартно (в разрез общим тенденциям и подходам, существующим в Социальных сетях, в том числе и Facebook).
И, еще... здесь прозвучало.. (а так оно и есть) что я слегка ...вредноватый, и ...упертый. Прошу это учесть.
Итак, за этот период мною подтверждено (допущено) к кругу "ДРУЗЕЙ" - 62 лица (участников СоцСети); отклонено (или в дальнейшем удалено) заявок (разрешений) - 34 лиц; заблокировано (без права ...даже ПРОСМОТРА странички) - 18 лиц. Также направлено мною (пока без ОТЗЫВА) приглашений о присоединении к кругу ДРУЗЕЙ - 28 лицам.

Из 62 официальных "друзей" зафиксировано "появление в "эфире"" - 32 человека. Это означает, что были какие-то "зацепки" определить их появление на моей страничке (к примеру, наличие "лайков").
Для определения качественно-количественных показателей УЧАСТИЯ "друзей" на моей страничк, мною была сформирована своеобразная и простенькая РЕЙТИНГОВАЯ системка ("RR") с итоговым показателем в виде Рейтинг-балла ("RR-балл"). Составные части (критерии) и порядок формирования RR-балла прилагается (см. рис. 01).
Все 32 "зафиксированных участники-"Друзья" отранжированы (отсортированы) в порядке убывания RR-балла (см. рис. 02). Следует заметить, что максимальное количество рейтинговых баллов (64) было набрано пользователем "Volodymyr Baranets", а минимальное количество (по одному "лайку") - 9 человек (по списку, снизу). Вот эти, ДЕВЯТЬ человек, это так ..."засветились" и не более того...
Если посмотреть Рейтинг-список (рис. 02), то заметно выделение некоторых Приоритетных ЗОН. Пользователи в которых выделены ЦВЕТОМ):
++ Первая зона (зеленая, 8 чел) - это наиболее активные участники. Это, так сказать, ОПОРА моей страницы. это наиболее ценный контингент с точки зрения "обратной связи". Вполне возможно, что для этой ЗОНЫ будут созданы какие-то ОСОБЫЕ условия, недоступные всем остальным. Я над этим думаю.... Вполне возможно, это будет за пределами Facebook. Но, это будет нескоро, ...надо все просчитать...
+++ Вторая зона (синяя, 10 чел.) - это переходная зона. Это участники, которые либо недавно присоединились (и не набрали "веса"), либо еще не вникли в ситуацию. Пользователи этой зоны могут потихоньку переходить в первую зону, либо опускаться вниз по рейтингу...
+++ Третья зона (желтая, 5 чел) - это начальные пользователи, которые фактически еще НЕ ПОНЯЛИ, ...куда они попали, но ...прогресс есть
+++ Зона ХХ ( без цвета, 9 чел.) - ну..., это "друзья" которые зашли РАЗОВО, зафиксировались, но активность которых свелась к одному "лайку". Честно говоря, несмотря на СТАТУС этих лиц и пр. пр. пр... ценности они не представляют. С ними нет ОБЩЕНИЯ!!!, а ведь это ГЛАВНОЕ на моей страничке...
Что касается остальных 30-ти "друзей", которые ВООБЩЕ не попали в список, то это означает, что они НИКОИМ образом не зафиксировались на моей страничке. Может быть они и заходили на страничку, может они просматривали мои ОПУСЫ, ... и даже читали. Я этого НЕ ЗНАЮ. Напоминаю, у меня НЕ БИБЛИОТЕКА!!! ...простые читатели (посетители) могут читать только то, что "доступно для ВСЕХ". А здесь, положение "ДРУГА" ...неемножко ОБЯЗЫВАЕТ. Поэтому, ...СО ВРЕМЕНЕМ!!! ...буду "перетряхивать" этот контингент и ИСКЛЮЧАТЬ его из категории "ДРУЗЕЙ... Но это, со временем... Сейчас пусть пока "наслаждаются"...
++++
Что касается 28 лиц, которым мною направлены ЗАПРОСЫ на добавления в друзья, и нет никаких ответов. Пройдет время... и я осознаю свою ОШИБКУ, потихоньку пройдусь и ...аннулирую ЗАПРОСЫ. ...Ну, на НЕТ и Суда нет!!! Насильно мил не будешь!!!
++++
ПОДВЕДУ ИТОГ: ...Все в мире этом УСЛОВНО!!! ...И вот этот мой "АНАЛИЗ" это тоже полнейшая условность... Появятся люди, о которых я даже не подозреваю, ...но которые УВЛЕКУТСЯ, и они мгновенно могут влететь в ПЕРВУЮ приоритетную зону. ...А кто-то ОСТЫНЕТ и ...потихоньку - потихоньку уйдет за предали "моего Городка".
Меняются и Формы и Методы и Технологии ОБЩЕНИЯ!!! ...кто сказал, что все будет НЕЗЫБЛЕМО??? ...вы поймите, такой дурак как я, это же... как ... "обезьяна с гранатой"... чего ОТЧЕБУЧУ в дальнейшем, я еще и сам не представляю... А пока вот так...
====
Какие будут мнения, советы, предложения??? ...можно и жалобы...

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 21:32

Volodymyr Baranets: Моє перше місце вийшло не як самоціль! Знаю Вас, частина свідомої служби пройшла разом з Вами, тому те що пишете цікаво і поєднано з старлейкапітаномайорським минулим))) поки не вмію так писати, да і не хочу певно, але оскільки наразі позбавлений спілкування наживо - буду активним читачем! 28 мая 2017 в 21:31;
Виктор Валвик: тільки, не стільки Читачем, як Співрозмовником... А стосовно Рейтингу, то тут ВСЕ чесно... з підкритеріями, ...як Ви цього і бажали... • 28 мая 2017 в 21:33;
Volodymyr Baranets: Виктор Валвик підкритеріі наше все!)) колись спробую ввести їх нормативно, оскільки пам'ятаю як плювались в Мін'юсті юристи коли читали про них, а я їм доводив, що це потрібно, бо валвік так вважає!) і все вийшло) 28 мая 2017 в 21:36
Ольга Шевченко: Ну обид не видно. Это во первых. Во вторых, я всегда знала, что Вы человек дотошный, скрупулезный и увлекающийся. Это приветствуется. Но не у всех ваших друзей есть время для постоянного общения. Я читала все Ваши опусы, некоторые даже зачитывала дома ... 28 мая 2017 в 19:00
Виктор Валвик : ...Я все понимаю.. сам испытываю ДЕФИЦИТ времени... Ну, сегодня НЕТ ВРЕМЕНИ, ...завтра... но, когда-то ...И МОЖНО??!. Иначе, как же ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ???, ...я же не для "СТЕНКИ" ...стараюсь... 28 мая 2017 в 19:15
Андрей Малюга: Я знаю кого надо включить в аналитическую группу от СМУ! Есть ещё порох в пороховницах! • 28 мая 2017 в 22:58
Виктор Валвик: Ага!!! ...дождешься!!! .... я работаю в СМУ... и только на СМУ!!! 28 мая 2017 в 23:02
Виктор Валвик: О!!! ... уже пошли обиды... Ой!!! ...смотрите на жизнь ПОШИРШЕ... ...скрутите Фигу в кармане (вот этому ВВ)!!! ...но со всего все-таки ...делайте ВЫВОДЫ!!! 28 мая 2017 в 18:47
Oleg Trakaliuk: Саме головне, що науково обґрунтувано. Треба сподіватися на підвищення читацької зацікавленості:) • 28 мая 2017 в 23:41
Наталия Шалда: Вот это АНАЛИЗ!!! Супер!! Спасибо за почетное место! Шучу конечно же, "почетное место" получилось путем точного математического подсчета! Приятно! Хотя не всегда хватает времени прочитать Ваши заметки, а тем более оставить комментарий, даже есть непреодолимое желание это сделать. Однако, мне нравится Ваша ирония и, как тут выразились, дотошность и скрупулезность! 29 мая 2017 в 22:13
Александр Мирошник: Без коментарів. Працюйте далі. Цікаво. 28 мая 2017 в 19:08

valvic
Основатель форума

Сообщение valvic » 02 сен 2017, 21:40

PRE-commentārium (010)
...Хронічно не хватає часу... Відповідно до тематичної ЛОГІКИ за розповідями-казками щодо піклування Начальника відносно підлеглих повинна іти Сповідь про те, як Підлеглі "піклувалися" щодо начальника. ...І такі ситуації БУЛИ!!! ..Ох!, ...і піклуваннячко було! Ідея є, тема також, фабула опрацьована... Все є, навіть початок..., але, ...не хватає часу.
Між іншим, я як більшість з вас, ...ще і працюю...
Тому, щодо "Піклування", з цією тематикою трішки почекаємо (поки опрацюється), а зараз...
...Зараз я хочу повернутися до теми про ДИТИНСТВО!!! У кожного воно по різному проходило, в різних обставинах, в різній місцевосці...
Але... Але ДИТИНСТВО наше постає в Рожевому кольорі..., інколи кажеться, ...от-же, воно було тут-же... недалечко- недалечко.. рядом...
Але час плине і час нашого ДИТИНСТВА уже сплив. Ми це дитинство відчуваємо уже в наших ОНУКАХ та ОНУЧКАХ. Як же ж вони на нас схожі!!! В цьому радість...
А наше дитинство, в споминах зосталося...
...Розповіді з циклу "Взгляд в детство" мають відкритий доступ, як для ДРУЗІВ, так і простих відвідувачів моєї Сторіночки.

Ответить