Объявление форума
Регистрация отключена. Сообщения отправляйте на электронную почту- valvic23@gmail.com

З ЖІНОЧИМ святом!

...експерименти щодо Україномовного викладення "ОПУСІВ"...
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

З ЖІНОЧИМ святом!

Сообщение valvic » 12 мар 2018, 20:43

З ЖІНОЧИМ СВЯТОМ!!!
частина перша
...Як не старався, як не "пижився" Національний інститут ім. В.М.В’ятровича, але в цьому році Міжнародний жіночий день 8 Березня зробити НЕСВЯТКОВИМ (робочим) не вдалося. ....Тому гуляли по повній схемі....
....В нашій серйозній (але малобюджетній) організації до святкування віднеслися фундаментально. Підготовчі заходи розпочалися набагато раніше... За рахунок чоловічої статі був створений т.з. "бюджет утримання" підготовчих заходів. Організатори щось там в таємному варіанті шуршали... шуршали... І от поступила вказівка для чоловіків - 06 березня всім вийти на роботу о 08:00 (а не на 09:00) як звично. На мене так критично подивилися, оцінили мій "потенціал", та віддаленість до роботи і милостиво дозволили прийти пізніше...
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

....І що я бачу!!!??? На третьому поверсі, в рекреації наші Чоловіки (під чутким керівництвом Начальства) виставили великий стенд з фотографіями всіх наших жіночок. Причому кожна фотографія так красиво оформлена, в віньєтках з квіточками... Словом, постаралися, це не те слово... І віншує цей стенд надпис "Зі святом ВЕСНИ". А біля стенда столики, а на столиках комплекти на кожну жіночку: букет квітів (в горшочках) і коробочка цукерок. А в рекреації стоїть все чоловіче населення Організації, вмісті з Начальником, звісна річ, жіночок очікують... Жіночок поки-що немає... А тут я... "засвітився".
...Ну, якийсь Біс в мені проснувся...
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

....Приєднався я до колективу ( в якості масовки). Стирчимо, очікуємо жіночок...
....Тут і жіночки пішли... Ой!!! які вони задоволені оказалися (це дійсно, безо всякого "БЕ"). Це ж кожну жіночку зустрічають, ...квіточки і цукерочки вручають, слова різні красиві говорять... а потім до стенда підводять, де кожна жіночка може на себе подивитися, яка вона красива (знову ж без "БЕ") Словом, супер!!! Ну а я стою в останніх рядах, в ладошки хлопаю...
...А потім чогось звернув увагу на надпис на стенді "Зі святом ВЕСНИ". Втихаря говорю колегам, при чому тут ВЕСНА??? На вулиці сніг лежить, як під Новий рік, та і свято то жіноче... Ну, написали б "Зі святом ЖІНОЧОК!!", а то, Весна... Весна... Тут же найшлись опоненти, які спробували мені (бестолковому) пояснити, що мовляв ВЕСНА характеризує красоту та молодість жіночу, так би мовити все світле і радісне від жіночок... Така аргументація мене не задовольнила:" Ні!!!... ну якщо виходити з соціально-демографічних і особливо вікових показників наших ЖІНОЧОК, то це повинно бути ...не свято Весни, а скоріше "Свято Пізньої Осені", це буде правдивіше. На мій тихесенький спич опоненти відреагували конкретно:"Миколайович! ...якщо ти оцю "МИСЛЮ" проштовхонеш перед жіночками... то точно... тобі прийдеться користуватися запасним комплектом зубів!!!" Натяк я зрозумів сходу, ...призатих.
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...Потім, на протязі дня... чоловіки персонально ходили, поздоровляли... Я також ходив, жартував, поздоровляв. Правда у мене своєрідно це получається. У нас там є дві блондиночки. Ну я так жартівливо:" А чого це у вас так глазки блестять???"- " А що??" - "Напевне в головах уже таракани п’янку затіяли, веселяться!!". ... як добре, що вони не зрозуміли, про що мова...
....Словом, Жіноче свято, це жіноче свято!!! знаєте, це НАРОДНЕ свято.
....На кінець цієї розповіді- приколів хочу, дорогі жіночки- поздоровити своєрідно:
===========
Одного разу чорт одружитися загадав
Собі до пари він і дружину шукав -
Осатаненть хотів сильніше з нею,
Але Бог послав йому добрячку фею.
А фея ласкою і теплом
Так в душу до біса влізла,
Що ангелом став чорт і в ньому
Навіки злість зникла.
Одружився ангел. Не палив, не пив,
Дружив зі спортом,
Але в дружини відьму взяв і став
Рогатим чортом.
Доля, бережи моїх друзів
В любові до самої смерті.
За наших дам, за милих фей
Давайте вип'ємо, чорти!
========
....Жіночий день 8-го Березня, це воістину Народне свято, і воно буде ВІЧНО!
....І ніякі Інститути ім. В"ятровича не сможуть відмінити це свято в наших душах!!!
....Зі святом Вас, дорогі жіночки!!!

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

З ЖІНОЧИМ святом! (2)

Сообщение valvic » 12 мар 2018, 21:13

частина друга
...Таким чином, Шостого Березня стосовно Жіночого Свята (начебто свята Весни) чоловіче населення нашої Серйозної (але малобюджетної) організації в офіційному плані "відстрілялося" по повній схемі. А дальше пішла проста та рутинна робота, як зазвичай, - пересувати КРУГЛЕ та катати КВАДРАТНЕ...
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...Десь під обід заявляється наш Начальник (...оцього "відсіку") і робить оголошення по "підводному човні". Типу того, що Великий Начальник (це всієї Організації) зробив натяк, що після обіду Жіночих співробітників можна потихеньку відпускати по домівках, але ...без негативного впливу на результати роботи...
...Я якось і не зрозумів, навіщо нам оце Оголошення, якщо в нас немає ні однієї жіночки, але не втримався:" ...Я готовий!!! хоч зараз!!!" - " А до чого це Ви готовий??!!" - " Як до чого??? ...Тимчасово виконувати обов’язки жіночки в нашому "відсіку" !!!!". На мене тут же вперлося три пари здивованих очей...
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...Ну тут і почалося....
...Їду я, дрімаю в маршрутці на Васильків, і чогось в голову мислюха заскочила:"А давай я в Василькові раніше зійду, біля Хитрячка, куплю букетик квітів та і запрезентую його своїй дорогій супрузі!!". Ну так от думка почала крутитися в голові. Воно б, звичайно на 8-ме Березня (конкретно) було б краще, але ... і 7-ме Березня "проконає", це ж не день народження. Правда, сумнів мене почав брати, як до цього жіночка-дружинонька віднесеться, чи не хватить її інфаркт. Справа в тім, що я на оцих всіх букетах не "зациклений". Можу подарувати, а можу і ні, і як показує практика, то дуже часто "НІ". Дружина до цього також відноситься без предвзятості і фанатизму. Подарував- спасибі, не подарував, ну і нічого страшного.
.
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...Але тут, як говорять, Кису Воробьянирова уже понесло... Гуляти,так гуляти!!! Невже моя дружинонька за СОРОК років бездоганної сімейної служби не заслужила від мене такого ПРЕЗЕНТУ ( т.ч. "відзнаки")???!!!
...Засів в маршрутку, "двинув" на Масив. І от по дорозі почав розуміти, що тут щось НЕ ТЕ. Жіноча половина супутників по маршрутці так на мене інтригуюче-уважно дивилася, що я навіть не зрозумів, чому це так... навіть мені запропонували сидяче місце (причому жіночки). ...і так "зачаровано" на мене дивляться!!!!
...Вискочив я на Масиві і думаю:"Треба б ще якийсь "причеп-подарунок" до букета купити!!". Око запало на таку величезну шоколадку з чорного шоколаду, типа "Корона" ( ...не "Рошен", ні.. ні...!). Велика така шоколадка... Мало того подібну шоколадку, тільки маленьку я бачив в холодильнику...
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...А дальше, Киса Воробьянинов ніяк не може заспокоїтись... до бубликів справа не дійшла, сталося значно ...гірше... Фантазія розбушувалася до безкраю..
...Лізу в холодильник, здираю з Маленької шоколадки упаковочку... Роблю з цієї упаковочки конвертик. В цей конвертик закладаю Декілька КУПЮР зі спецфонду (т.ч. мого загашника) і прикріпляю скотчем з тильної сторони Великої подарункової Шоколадки. Саме головне, що ніяка "жаба" не давила з-за того, що я так "бомблю" свій загашник, ...це, напевне від нервово-психологічної нестійкості...
...Під вечір заявився Синуля, ну... буквально на декілька хвилин заскочив...
...Звісна річ, я не втерпів, втихаря заманив його на балкон, по-таємному показав букет. У Синулі очі квадратні стали, його аж закоротило:"Ти випадково Гонорар ні за що не отримував???... чи Державну Премію???". Господи, який Гонорар, за що??? ...за оці КАЗКИ, що я клепаю на безоплатно-ініціативній основі???, так тут окрім "лайка" в Фейсбуці... Словом, все за рахунок "утримання", т.ч. загашника.
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...На наступний день, незвичний день, а точніше Жіночий День (само-собою, це 8-ме Березня), просипаюсь я вранці, чую, моя дружинонька вже на кухні щось шебуршить...
...Я тут-же підскакую, швиденько на балкон, хватаю БУКЕТ і подарункову ШОКОЛАДКУ (з прицепом) і на кухню. Заходжу на кухню, говорю якісь красиві слова, такі пафосні слова (уже і не пам’ятаю, що я сказав) і торжественно вручаю БУКЕТ і подарунок. Звичайно, наголошую, що букет купив сьогодні, от буквально декілька хвилин назад...
...Дружинонька була дуже задоволена (звісна річ), навіть в щічку чмокнула... Але ніякого здивування, "восхищения", ...така річ, начебто їй ТАКІ букети кожний день дарують. Словом, ...інфаркту немає... Навпаки, критично подивившись на мене, вона запитала:"А на вулиці напевне холоднувато було, коли ти в одних ТРУСАХ за букетом ходив??". Тут і я схаменувся, дійсно, ...треба було спортивку одягнути, а то в трусах, ...та з таким букетом!!!
...Ну, букет, то Бог з ним!!! Бере жіночка мою ШОКОЛАДКУ і не глядячи, не розглядаючи, її "хвиць" і в холодильник... Я аж зомлів!!! Це ж потім вона може упаковочку розірвати і викинути... (шоколадку з’їсть, ...чи внукам віддасть).
..Чешу "ріпу"... щось треба робити... Само-собою, ефект несподіваності і Торжества втрачено...
...Ловлю момент, витягую шоколадку з холодильника, кладу на столі... Ну, думається, супруженька зверне ж увагу!... Через деякий час заходжу на кухню, ...шоколадка знову в холодильнику. Роблю цю процедуру в третій раз!!! Ефект досягнуто, дружина обізвалася:"Вітя, що ти з цією шоколадкою, як дурень зі ступою!! ...ну бачу я, ...бачу, що ти шоколадку подарував! Спасибі!".
...Все, я в повному трансі!!! Це ж уявляєте, я весь "загашник" розкурочив!!!...без видимого ефекту!!!, аж жалкувато стало ...за безповоротні фінансові втрати.
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

... Ні!!!.. Ні!!!... Ми так не домовлялися! БОЛІВАР (загашник) не витягне таких навантажень... Та чи проснеться в мені Киса Воробьянинов (з його бубликами), це невідомо... Але ж, радість наших Бойових Подруг, це і наша радість!!! А загашники, вони для цього і існують!!!, для ефекту несподіваності.
...З Святом ВАС ВСІХ, наші подруженьки-дружиноньки, наші сестри, невісточки та внучки... Ми всіх ВАС ЛЮБИМО !!!

Ответить