Объявление форума
Регистрация отключена. Сообщения отправляйте на электронную почту- valvic23@gmail.com

Маніяк ...похилого віку

...експерименти щодо Україномовного викладення "ОПУСІВ"...
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Маніяк ...похилого віку

Сообщение valvic » 12 май 2018, 20:05

МАНІЯК ...ПОХИЛОГО ВІКУ
Изображение
...Говорять, що людину видають її зорові погляди. Начебто, в поглядах криється те, що людина не говорить, ...а думає. Словом, погляди - це річ науково не вивчена, на грані фантастики, але в цьому щось дійсно є.
...Персонально у мене погляди не дуже добрі, такі собі - вивчаючі, та пронизливі до нутра, словом, погляди КАДРОВИКА. Та воно собі і нічого, дивися і дивись, але, коли все це супроводжується мовчанкою, то дійсно інколи речі дивовижні можуть траплятися.
...Люблю я дивитися... на жіночок, звісна річ поглядаю. А чого в цьому дивного?! Навіщо жіночки створені? ... щоб на них дивилися, ними милувалися.
...Воно, по молодості мав звичку менше дивитися, а все відпрацьовувати на тактильному рівні, ...а от під старість тільки дивися, ...споглядаєш. А що більше робити??? Тільки запримітилось, що як тільки якусь жіночку починаю ретельно вивчати на зорово-поглядовому рівні, так цій жіночці це не дуже до вподоби. Починає вона оглядатися, сукню та спідничку підправляти... словом, погляд відчуває. Звичайно і я, персонально, коли відчуваю, що "об’єкт спостереження" мене "запеленгував", то погляд відводжу, роблю нейтральний вираз лиця та розглядаю навколишнє середовище.
...А моя Аура ??? ...та то ж не приведи Бог!!! ...гірше не буває, прямо таки захисно-агресивне Поле вищого рівня.
...Необхідно віддати належне, що мої жіночки-колеги начхали на мої погляди, Ауру та гіпнотичні впливи. Типу того, що дивись скільки хочеш (...щоб тобі повилазило!!!), тільки руками не чіпай !. А от на незнайомих людей це діє по різному.
..А навіщо я вам це говорю?? а от зараз взнаєте, ...яка дивовижна історія зі мною трапилася....
== :( :( :o ====
...Оце, в один з з днів, трапилася нагода трішки раніше "рвонути" додому. Виходжу я на зупинку, і в зв’язку з відсутністю тролейбуса сідаю в автобус № 8, який прямує до ст. М "Площа Льва Толстого". Як не дивно, автобус був напівпорожнім. Сів я на торцеве сидіння з якого (хочеш не хочеш) відкривається прекрасний огляд сидінь іншого боку.
...На наступній зупинці в автобус заходить молода жіночка (чи то дівчина), років двадцяти п’яти. Така собі симпатична молоденька жіночка... От тут все і почалося!!!....
...Сідає ця жіночка напроти мене, попадає мій фронтально-вивчаючий погляд. По чесному, мені там і дивитися більше немає куди, окрім, як на неї.
...Поневолі починаю її розглядати. Симпатюлечка!! Сукня і спідничка напівділового стилю, і не зверх-міні, а в нормі... словом, коліночки видно. До речі, колінки і ніжки красиві. Одежа дуже красиво виглядає, підкреслює жіночі принади. Та і обличчя, курносеньке таке, ...симпатичне. Обувка - туфельки на високих каблучках, звісно, вони ніжки "підтягують".... Словом, дивлюся своїм "пронизуюче-кадровим" поглядом, навіть насолоджуюся красотою жіночою. А що тут такого???!!!
...Але от відчуваю (це вже Аурою, замішаній на гіпнозі) що мої "розглядини" цій жіночці не до вподоби. Декілька разів вона на мене зиркнула, начала поправляти сукню, ...словом занервувалася. А через деякий час, взагалі пересіла на інше вільне місце, подальше від моїх поглядів.
...А я що???! ...та я нічого. Та перша ж зупинка, як говорять "розлучить назавжди"!!! Але от відчуваю, що жіночка включила захисну Ауру на "максимал" в взагалі, була б дуже радою, ...якби мене "на горизонті" взагалі не було. Але що ж поробиш, ...їхати-то потрібно.
...Потихеньку під'їжджаємо до зупинки біля площі Т.Г.Шевченка. Від цієї Площі до станції М "Льва Толстого" необхідно ще пішаком пройтися. Автобус майже розвантажився, в салоні напівпусто. Оця симпатична жіночка своєю Аурою не витримує моєї присутності, і ще до зупинки прямує до переднього виходу, ...і так на мене незадоволено зиркає. Я, знаходячись позаду в салоні продовжую знівечено сидіти. Бачачи зазначене, оця симпатюлечка аж облегчено зітхнула, начебто оцей стариган щезне "з обрію".
...На зупинці - дівчина через передні двері з задоволеністю "стриб", ...а тут і я через задні двері без задоволення -"шльоп". Мені також необхідно було іменно на цій зупинці зійти!. Господи! ...Жіночка аж підскочила від несподіванки.
...Розвертається вона і прямує до переходу. Класно так крокує "цок-цок-цок" прекрасними ніжками,
а за нею я, з дистанцією в десять метрів - "шльоп- шльоп- шльоп". Оглянулася, помітила переслідувача, трішки прискорила крок.
..."Ні!!!- думаю- треба щось робити, необхідно взагалі відволіктися на інші "цілі"". Починаю зиркати довкола, ... а Цілей немає!!!. Жіночки та дівчата ходять по моді, в напіврозідраних джинсах, та і обувка, а’ля "кеди", тільки на босу ногу. Словом, "зачепитися" поглядом немає на кому і на чім, ...немає Об'єктів для предметного розгляду...
...Потихеньку плетусь до переходу, а як говорилося, дівчина крокує попереду, тільки от ...відчуває вона мою присутність, не подобається їй це. А я що пороблю??!!!
...На переході пригальмували на червоне світло, тому через перехід двинулися одночасно.
...У бідненької жіночки напевне склалося тверде враження, що я її переслідую... Ну і що мені робити?!
...По широченному тротуару крокуємо в напрямку станції Метро. Мені вже прямо незручно, якось настрій впав. Уже спеціально я "з’їхав" на протилежний бік тротуару. Крокуємо: вона- "цок-цок-цок", я - " шльоп- шльоп- шльоп"... Обстановка по Аурі - напружена!!!, ...це не те слово...
...Через квартал жіночка "зрулює" направо, під величезну балюстраду, а я крокую прямо. Покосилася симпатюлечка на мене, зиркнула і баче, що я прямую не за нею, а прямо, дальше. Напевне зраділа, що я від неї "відлип".
...А я що??? А я прямую до станції Метро, покрутився там біля ларків і спустився вниз, засів на поїзд за маршрутом "Виставковий центр". Яке ж моє здивування було, коли я знову запримітив цю жіночку-симпатулечку, в моєму вагоні, прямо-таки на відстані п’яти метрів. Запримітила мене і жіночка.
...Зустрілися поглядами. Бачу, прекрасне її личико похмурніло, аж носик ще кирпатішим став. Словом, радості від зустрічі зі мною не відчувається.
...На станції "Васильківська" зупинка для пересадки: - вона виходить і я виходжу... Стараюсь вже бути подальше від неї, щоб не травмувати тонку дівочу психіку.
...Під’їзджає наступна електричка. Вона заходить в вагон, і я заходжу. Але тут я спеціально - заходжу в інший вагон. Облегшено зітхнув...
...На зупинці "Виставковий центр" виходжу я з вагону, і ...жіночка виходить також. Так на мене зиркнула, з острасткою, а що ж поробиш??? Ні, думаю, якось необхідно дистанціюватися!!! Мені оце наступання "на п'яти" не до вподоби. А жіночка каблучками "цок-цок" і наверх, з Метро. Я ж спеціально поїхав на ліфті. Ну, думаю, поки я ліфт дочекаюсь, поки під’їду, то жіночка щезне з "обрію". Виходжу з Метро, іду на зупинку своєї маршруточки за № 280, становлюсь в чергу. І... знову помічаю оцю жіночку, правда через шість осіб попереду мене.
..."Ну нічого - думаю - вона зараз сяде в цю маршрутку, а я в наступну, так і роз’їдемося". Іде завантаження маршрутки. В числі останніх сідає і симпатюлечка. Я аж здихнув, на душі поліпшало. А маршрутка чомусь не відходить, стоїть і стоїть. А потім з маршрутки появляється незадоволене лице водія, який голосно заявляє:"Осталося ще одне вільне місце!!! ...заходьте!!". Але чомусь ніхто не наважується заходити, всі чекають чергову маршрутку.
...Не знаю, який гедзь мене вкусив, вирішив я скоротити час очікування. Заходжу в маршрутку і бачу оцю симпатичну дівчиноньку і одне вільне місце, яке знаходиться якраз позаду неї...
...Бідненька жіночка побачивши мене в черговий раз, ...прямо-таки впала в "кому". Тут і відчай і незадоволення і все-таке інше було відзеркалено на її прекрасному личку. Я проходжу і позад неї на сидіння "гуп", вона аж підскочила, бідненька...
...Подальша поїздка до м. Василькова, це було ..."ЩОСЬ!!". Взагалі-то в дорозі я дрімаю, а тут не виходить нічого. Стан душі, ...хоть вішайся!! Такий стан, що начебто я якийсь злочинець, який переслідує біднесеньку жіночку по п’ятах. От, злочинець-збоченець... і все тобі! Правда, злочинець, який ще ніякого злочину не здійснив, а головне і не збирається!!! А потім думаю про себе, а воно дійсно... все до купи складається...
...Ви портрет моєї морди коли небудь бачили?!!!. Це ж, блин, витвір авангардистського мистецтва. Брові густі та нахмурені, ніс сизий та "покльований", шкіра бугриста... дальше не буду... Словом на стенді "Їх розшукує поліція" серед маніаків я займав би перші рейтингові місця. Ні-ні!!! ... я колись був симпатичненький. Але ж молодість пройшла, красота щезла, зосталися одні болячки..
...Я як подивлюсь на себе в дзеркало, то мені сумно становиться. А дивитися приходиться щоранку, коли голишся. Прямо настрій псується. Ну, класичний портрет МАНІАКА, ...похилого віку. Словом, на таких як я, дівчата звертають увагу лишень тоді, коли (з жалості, чи з страху) поступаються місцем в громадському транспорті. Причому, в останній час місцем поступаються все частіше, що також приводить на невеселі роздуми. Словом, портрет МАНІАКА.
...Їдемо на Васильків. От почуваю, що в жіночки захисна Аура включена на повну потужність, нутром почуваю. Мало того, почуваю, що і моя захисна Аура також включена на повну потужність (це для того, щоб відбиватися від захисної Аури супутниці). От переплелися оці захисні Аури, ...на близькій дистанції. Ви що небудь зрозуміли? ...От і я нічого не зрозумів, маю тільки наслідок, стан душі - нижче плінтуса.
...Їдемо і я думаю, прямо гіпнотизую, ...мовляв, Господи, скоріше б ця жіночка зійшла з маршруту (або я скоріше вискочив би), ...ну настрій кепський, розумієте?? ...паршивий якийсь настрій...
...Напевне Господь почув моє прохання (а може в жіночки Аура "глюконула"), вже в Василькові дівчина встає і пробирається до виходу. Слава Богу! Наступна зупинка, ...а жіночка не виходить, і так на мене ...зиркає. На черговій зупинці ...також не виходить. Напевне встала, щоб подальше від мене бути, дистанціюватися.
...Наступна зупинка "Нижній Масив", це вже моя зупиночка. Загалом, я ніколи до виходу заздалегідь не пробираюся, все-рівно на цій зупинці дві третини пасажирів виходить. А симпатюлечка стоїть біля виходу, судорожно вчепившить в поручень.
...А тут і зупинка. Вискакує жіночка з автобусу, з радістю великою!!!. І яке ж у неї було здивування, коли на цій-же зупинці, через декілька секунд, ..."шльоп" і ...вивалююсь я.
...На прекрасному личику жіночки була різнопланова гамма почуттів, здебільшості негативних, але прямо таки відчай, типу, все-таки оцей МАНІЯК!!! ...похилого віку настигає, ...причому настигає конкретно!!!.
...Ні, думаю, необхідно щось робити! А що?! Я тут же заскакую в магазинчик "Промтовари", який знаходиться на зупинці. Подивився на товари різні- лампи та лампочки, миючі засоби, паяльники і світильники... і хвилин через п’ять виходжу назовні. Оглянувся навколо, чисто і пусто, "об’єкт переслідування" відсутній. Ой!! як я радісно зітхнув!
...Захотілося купити чогось солоденького, печива, цукерок,... а рядом МАФик "Солодощі". Підходжу до дверей, дьоргаю на відкриття. А двері там тяжко відкриваються, тому смикаю ще сильніше, прямо з всієї сили, і...
...Двері в МАФик відкриваються, а звідти вилітає, тримаючись за дверну ручку, майже в обійми, ..."супутниця" моїх дорожніх пригод. Все!!! ...піймалася пташка!!! Мене аж покоробило!!! та і в дівчиноньки вираз на обличчі:"Зараз душити будуть!". Прямо таки відчай і розпач, в очах...
...От тут, врешті решт, справи дійшли до дій (мається на увазі, ...до слів).
...Піднявши руки, долоньками зовні (ознака того, що настрій мирний) я видаю довжелезну словесну тираду:" Прошу вибачення! Жіночко! у мене до вас буде надзвичайно велике прохання!". Вона (мені) злегка заспокоївшись:"Яке??!!". Я- їй: "Розумієте, чи то Доля, чи то Фортуна так звела обставини, що я сьогодні за Вами по п’ятах ходжу ...від Повітрофлотського мосту. Таке враження, начебто я МАНІАК, та за вами полювання влаштував! Будь ласка, ...якщо наші маршрути руху і в подальшому будуть співпадати, то не ідіть попереду мене, а ідіть позаду, ...на відстані не менше десяти кроків!!"
...Вона як засміється! Личко прояснилося, всі гіпнотично-придумані впливи щезли, Аури розплелися ...все стало на свої місця.
...А дальше я показую рукою в напрямку свого будинку і говорю:"Оце зараз я буду іти в цьому напрямку!", а жіночка мені:"Я також!- і добавляє- ...так, мені позаду Вас іти, чи як?!!". Я дозволив іти рядом, тому що по дорозі знаходиться дитячий майданчик, а самі розумієте, що вдень, та ще на майданчику здійснювати маніячні дійства, якось незручно.
...Ідемо вже вмісті. Жіночка такою культурною виявилася, про щось розмовляємо. Господи, це ж ми підходимо до Мого Будинку. Я вже так з підозрою виясняю, чи не живе вона в Моєму будинку ?. Виясняється, що живе саме в цьому будинку, правда в під’їзді з іншої сторони, словом, з іншого боку. А дальше... взагалі, виясняється що ця жіночка - симпатюлечка є.. от вгадайте!!! ...не вгадаєте! Словом, оця жіночка є дочкою мого колишнього соратника по військовій службі (який, до речі, на п’ять років молодший за мене).
...Передав я привіт своєму соратнику, а ця жіночка мені:"А від кого привіт передавати ?"- я назвався... Дівчинонька здивовано на мене подивилася, а потім і говорить:"Я щось про Вас від батька чула... - а потім подумала - ... а Ви Казки випадково не пишете?". Я якось знівечено промовчав, тільки і мовив:"А от про сьогоднішні події, ...Казку я обов’язково напишу!!".
...Дівчина прямо таки зацікавилася: "А де ж цю Казку почитати ?", на що я від капості душі своєї заявив, "Хто захоче, той знайде! ...батька запитайте!".
...А висновки то які ??? По перше, Земля кругла, але маленька...
...По друге... Фортуна інколи такі "фіртеля" виписує, що ні в яку логіку вони не вкладаються.
...По третє... Васильків, начебто і місто, але як село, ...постійно стикаєшся з людьми, які проживають Бог його знає де..., а в той же час не знаєш, хто живе у тебе під боком.
...Земля вона маленька... А нас на цій Землі дуже багато. Тому ми прямо обречені жити на ній в мирі та злагоді та без надмірної Захисної Аури.
...А дівчаткам-жіночкам: - ВИ в нас красиві та прекрасні, тому ми, чоловіки на вас і заглядаємося!!!, але ...при цьому ВИ не забувайте, що у кожного є одна-єдина ЖІНОЧКА, ...сама прекрасна в цьому Світі, яка щоденно знаходиться перед очима, ...напевне ви розумієте, про кого іде мова...

Існує російськомовна версія оповідання. Посилання:
viewtopic.php?f=12&t=241&p=398#p398

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Маніяк ...похилого віку

Сообщение valvic » 23 май 2018, 21:06

МАНІЯК... ПОХИЛОГО ВІКУ
(післямова)
... Взагалі то я майже всі свої твори, які написані в художньому стилі (розповіді, зарисовки) за своєї ОСНОВИ не вигадую. Вони всі базуються на фактах ДІЙСНОСТІ. Інша справа, що "зачіпляючись" за Факт, я починаю включати "художнє мислення", яке потім виходить за поділи допустимості в документалістиці. От так і провокуються твори з циклу "Казка", або "майже Казка", досить часто іронічної спрямованості.
...Ще однією особливістю викладання "мислення" творів, це самоіронія, самокритика, іронічний опис самого себе в різних ситуаціях. Інколи ця тенденція "зашкалює". Але більшість читачів це розуміють і ніколи я ніяких проблем не отримував. Чому це так??? ...напевне все своє життя я був (і є) СЕРЙОЗНИМ (і в побуті і на роботі), ...а от інколи хочеться пожартувати ...над самим собою, ...розрядитися. Словом, виник своєрідний жанр від літературного "садомозахізму". "Мутузю" та знущаюсь по відношенню до себе "в хвіст та в гриву", мається на увазі, в творах. А от якщо хтось в реалії спробує наді мною "познущатися", то ... МАМА не горюй, ...не раджу!!!. В моїх діях проявляється захисно-агресивні тенденції, та ще замішані на сарказмі. Це ж БОМБА!!! Воно, начебто і анекдот, але ...деякі особи "хрестяться" коли до мене в кабінет заходять (щоб пронесло). Так, що в житті я "трішки" інший, чим в Казках.
...А тепер стосовно сповіді "Маніяк... похилого віку".

...Оця розповідь, це була істинна реалія. Події відбувалися 08 травня 2018 року. Початок "п’єси" біля 17 год., а закінчення - в районі 19 год.цього ж року.
...Дальше (в Казці), майже документальне фіксування подій (з невеликими емоційними відхиленнями на описи, переживання, тощо) до наступних "вузлових" моментів.
...Коли сіли в маршрутку №280 (на Васильків), жіночка дійсно, через деякий час встала, пішла від мене подальше, вчепилася в поручень (...як по Казці). А мені стало смішно. Прямо так розсмішила ця ситуація дуже сильно. Оце в в цей час у мене в голові виникла сюжетна лінія щодо створення (в майбутньому) сповіді-Казки на "маніакальну" тематику.
...Напевне у мене на лиці (дійсно) щось незрозуміле висвітлювалось (уже мізки "працювали" в напрямку Твору), що жіночка з "острасткою" на мене поглядала.
...Коли приїхали на зупинку "Нижній Масив", я встав і попхався до виходу... "Пертися" прийшлося мимо оцієї дівчини-жіночки. Я (напевне) зробив звірячий вигляд обличчя, що вона аж в якусь щілину забилася... Мені стало ще смішніше... Порівнявшись з жіночкою, я "притормозив" і зі своєрідним виразом обличчя сказав ..."Я про Вас Казку напишу!!!".
...Мені чомусь вважається, що до фіксаційної свідомості оцієї жіночки- симпатюлечки ...інформація так і не проникла.
...От, на цій зупинці- "Нижній Масив" я і "шльопнув" з маршрутки.
...А жіночка поїхала дальше... - Верхній Масив, Путрівка, Здорівка, де вона зійшла, невідомо. Так, що це от такі реалії.
...А я зійшов з маршрутки, зайшов в МАФ "Промтовати", потім в МАФ "Солодощі". та і пішов додому...
...Імовірність того, що мій Опус-Казку прочитає Головна Героїня подій, що описані в Казці майже нульова. Путрівка, Здорівка, ...це ж фактично села, з інтернетом там.... Та і в мене з плином часу ОБРАЗ цієї жіночки стирається потихеньку, ...уже (напевне) якби її і зустрів, то не впізнав би. Старенький я вже, пам’ять не та....
...Є одна ознака щодо жіночки, яка мені запам’яталася!!! ...ну це, прямо, як в Казці про Золушку.
...У оцієї жіночки були черевички на високому каблуці, а по боковинках цих черевичок наклеєні металізовані блискучі клиноподібні полоски (типу, "під білий метал"). Це єдине, що закарбувалося в пам"яті... щодо вищеописаних Казкових подій.
...Але зі всіх цих реалій (все-таки) є один абсолютно позитивний момент : - моя дружинонька, коли прочитала Казочку мовила: " Ну, якщо ти на жіночі ніжки заглядаєшся!!!, ...то ще не все втрачено!", ...і так на мене загадково-своєрідно подивилася...
...Цікаво, що вона мала на увазі???

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Re: Маніяк ...похилого віку

Сообщение valvic » 10 авг 2018, 18:29

МАНІЯК ...ПОХИЛОГО ВІКУ
(післямова-2)
...В моєму "навколо-літературному" житті трапляються інколи непередбачувані, абсолютно непрогнозовані речі.
...Так, деякі мої твори, незважаючи на непрофесіоналізм викладення (все-таки у мене любительська проза, говорячи по простому "графоманство") падають в якесь середовище, завдяки якому вони будуть жити ДУЖЕ ДОВГО.
...Так, так, ...оце саме дивне, що трапляється. Взагалі це стосується КОНКРЕТНИХ ОСІБ, які себе ВПІЗНАЛИ в тому чи іншому творі. Не раз було так, що мені повідомляли про зняття копій твору, розповсюдженні його в середовищі рідних та близьких прототипу Героя твору... Так, от... ненавмисно получається, помимо моєї волі....
...От з цього приводу і пофантазуємо (точніше я пофантазую) навколо розповіді - Казки "Маніяк ...похилого віку". Про те, що ця Казка по суті своїй є реалія, я вже говорив. Мало того, десь живе оця жіночка-симпатюлечка, ну ...в Васильківському регіоні, прототип на Головну Героїню, яка можливо і не догадується, що якийсь старезний дідуган (з претензіями на "прозаїка") уже її, бідненьку і описав, і написав і ... словом, "приколовся " по повній схемі...
...Так то воно так, але в цій ситуації, що виникла виникає один СТРАТЕГІЧНИЙ АСПЕКТ ( в якому потенційно повинна зацікавитися Головна Героїня). Не все так просто....
======
Зробив я заготовки своєрідні: еталонну книжечку з розповіддю "Маніяк ...похилого віку" (рис.1) а також бланк "Свідоцтва" (рис. 2) для Героїні зазначеного твору.
Изображение
...Виконано все це в Єдиному примірнику. Призначається все це Головній Героїні твору (...якщо вона знайдеться). Умовно я Героїню називаю (поки-що)- Іванна.
...А тепер, допустимо, що зазначена Героїня знайшлася і в святково-побутовій обстановці (...ну, наприклад в черзі на маршрутку № 280) їй було вручено означені реквізити. ВСЕ!!! ...спектакль закінчено...
...Та ні!!! ...стратегічний Спектакль тільки починається....

====
...Візьме Героїня Книжечку і Свідоцтво, ...посміються вдома над ситуацією рідні та близькі (а можливо і друзі), покладуть їх на поличку і все ...забудеться.
...Час буде плинути... А він буде плинути... Будуть проходити дні, ...роки, ...десятиріччя. Красота жіночки-симпатулечки буде набувати інших відтінків, та інших якостей... А вершиною цієї красоти стане її ДУХОВНА насиченість, особливо по відношенню до ОНУКІВ та ВНУЧОК....
...А що таке онучата??? ...це ж МИ, тільки під іншими батьками...
...І от УЯВЛЯЄТЕ???? ... через багато десятиріч, ВНУЧКИ ...знаходять на полиці серед різного мотлоху оцей ТВІР і оце СВІДОЦТВО.
...Звісна річ, прочитавши та побачивши все, галопом до Бабусі:" Бабусю Іванно!, а це про тебе тут написано???!!!".
...А дальше, це ж..."Бабусенько, а ти що така красива колись була, ...що на тебе чоловіки (навіть старі) заглядалися???!!! ...і ніжки у тебе були красиві???... а ходила ти отак "цок-цок-цок"???". Словом, здивованих питань буде безліч...
...А бабуся Іванна, ласкаво і тихо буде відповідати онучаткам, мовляв ...були пригоди... І в її пам’яті через сиву димку старовини спливе оця чудернацька ситуація з ...МАНІАКОМ, така давня і така дивацька...
...Ударом "нижче пояса" для бабусі Іванни буде питання від онучок:"Бабусенько! ... а коли ми виростемо, то будемо така ж красиві, як ти???!!! і на нас парубки будуть заглядатися???!!!. На що Бабусенька ласкаво та лагідно своїм внучкам:" Ви будете ще красивіші, чим я!!!"...
...Але вся ця розмова пройде через ДЕСЯТКИ РОКІВ... (це може бути)...
...А книжечка (з свідоцтвом) знову займе своє місце на полиці, очікуючи ...правнучок. Пройдуть покоління, але всі будуть пам’ятати про прекрасну Бабусю Іванну, на яку заглядалися чоловіки...
==========
...Все може бути... Час то плине... І він буде плинути. І дуже багато чого буде зоставатися тільки в нашій пам’яті, ...та в пам’яті наших поколінь...
======
...Це така моя післямова... Примітивно, звичайно. Але ж... Все може бути.
Взагалі, в нашому житті, ....все може бути...

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Re: Маніяк ...похилого віку

Сообщение valvic » 11 авг 2018, 08:25

...Я поневолі приглядаюсь до жіночок (які в черзі на маршрутку №280 стоять). Одна жіночка, начебто дуже схожа, але:
-по перше, у неї зорова реакція на мене ...ніяка...
-по друге- вона сходить в маршрутці на зупинці "Глеваха" ( а "оригінал", як відомо їхав через Васильків - до Путрівки-Здоровки)
...Ну не буду ж я в черзі до ВСІХ жіночок приставати, для вияснення особи!!!!. То тоді ж точно буде ...МАНІЯК!!!...
...Взагалі, Васильків -місто-містом, але ж як село... всілякі чудеса можуть відбуватися...

Примітка: До 10.09.2018 я в Київ не їжджу... в черзі на №280 мене не буде...

Ответить