Объявление форума
Регистрация отключена. Сообщения отправляйте на электронную почту- valvic23@gmail.com

Перший поцілунок

Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Перший поцілунок

Сообщение valvic » 05 янв 2020, 08:32

ПЕРШИЙ ПОЦІЛУНОК ...На зустрічі з читачами отримую я якось записку з запитанням: "Коли Ви вперше поцілувалися і з чим?". Питання поставлене по простому прямо, але уточнення " і з чим?" мене дещо бентежило. Довелося відповідати експромтом, ...але зате конкретно.

...Давно це було, в шістдесяті роки минулого століття. Навчався я тоді в третьому класі своєї сільської школи. Морозець міцний був і снігу, пам'ятається, було навалом, замети величезні. Словом, зима в розпалі.
...А в нашій новозбудованій сільській школі були товсті масивні дубові вхідні двері. Найпотужніші двері, необхідно мовити, під стать воротам, які в старовину в фортецях робили. А щоб через ці двері тепло не проривалося назовні, то до них причепили саморобний пристрій закриття, у вигляді потужної пружини.
...Не знаю, звідки цю пружину "поцупили", щось подібне я в тракторі "Білорусь" колись бачив. Але як би там не було, Пружина свою справу виконувала сумлінно, вчасно "наглухо" закриваючи вхідні двері.
...Тільки от невдача з механізмом була. Відкривав він двері дуже-дуже важко, а закривав швидко і з гуркотом. І ось, коли двері з розгону закривалася, то ...розбігайся народ.
...А воно, діти є діти, пожартувати любили. Бувало, втрьох навалимося на двері, відкриємо її на повну котушку і ховаємося за нею, притримуючи. Тримаємо двері і чекаємо, коли до неї будь-хто зовні підійде. А потім, в самий останній момент відпускаємо, і вона з гуркотом перед носом прибульця і закривається! Гуркіт !!!, Писк!!! Класно!!! Головне, все чітко розрахувати.
Але, воістину, не копай ближньому яму, сам в неї потрапиш.
... Морозець. Біжу я по вулиці, завертаю в школу. Бачу, двері вхідні відкриті. Ну, думаю, проскочу "на халяву", упиратися для відкриття дверей не потрібно. Влітаю на ганок, підскакую до дверей, а вона відпускається малюками і, прискорюючись починає закриватися.
...І ось, на повній швидкості, двері вступили зі мною в "інтимне зіткнення". Ех, як вони мене "поцілували"!!!, з повною пристрастю і всієї кінетичної енергією розгону. Приліпився я до дверей всім тілом, прямо - таки до любовного хрускоту в кістках!
...Отямився я від екстазу в заметі. Мама рідна! Лице розбите, губи расквашені, словом "засос" від поцілунку першорядний. Я до сих пір не розумію - отримав я "поцілунок" по лівій стороні обличчя, а "ліхтарі" засвітилися під обома очима, і зліва і справа.
...Потім два тижні боліли кістки і з лиця сходили наслідки "любовної пристрасті". От так поцілунок був !!
...В майбутньому я до дверей підходив обережно, оглядався, тримав дистанцію. Мало що, раптом їм знову захочеться поцілуватися!
=========================
...От не пам'ятаю я, як я поводився з дівчатками, де я там обжимався, цілувався, ...їй богу не пам’ятаю!!! Але мій перший ПОЦІЛУНОК з дверима запам'ятався мені на все життя.

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 237
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Re: Перший поцілунок

Сообщение valvic » 05 янв 2020, 08:32

пост реліз до "Перший поцілунок"
...Ні ж! Те, що з моїми снами до психіатра треба заявитися (для декодування) то це я вже зрозумів. Іноді таке присниться!!!
...Сниться мені, що я маленький, в школі. У зимовий сніжний і дуже морозний день до парадних шкільних дверей звідкись вискакую. А двері важкі, дубові! Мало того, пружина потужна, як вріже!, мало не покажеться !!!
...Відкриваю я двері і вже приготувався зворотним механізмом, отримати "поцілунок" від дверей у вигляді удару по обличчю, навіть очі закрив, чекаю. Чекаю, коли двері завдадуть "любовний" удар. Чекаю, чекаю, а нічого не відбувається. Відкриваю очі, бачу двері прочинені, поскрипують і навіть не збираються робити зворотний рух. Я прямо таки в повному здивуванні, в цілковитому !
...А Двері мені розбірливим, механічним людським голосом говорять: "Не дочекаєшся!!".
Я їм обурено: "Чому ?!". Двері тут же єхидно парирують: "Ну, правильно, я тебе всього один раз по"личку" з'їжджу, так ти потім багаторазово в своїх КАЗКАХ затягаєш!!!".
Тут я вже почав відчувати, зрозумів що сплю, а раз це зрозумів, то тут же прокинувся.
...Ой !!!, точно до психіатра, на консультацію треба сходити, розібратися, ...до чого б все це ???

Ответить