Объявление форума
Регистрация отключена. Оставляйте сообщения в разделе "Гостевое общение"

Чаювання

...експерименти щодо Україномовного викладення "ОПУСІВ"...
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 255
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Чаювання

Сообщение valvic » 07 окт 2017, 12:18

ЧАЮВАННЯ
... У моїх знайомих є розмовляюча папуга (попугай). Не канарейка, іменно Папуга. Причому папуга Кетька досить великих розмірів і з виразно великим дзьобом.
... Треба було кудись сім’єю поїхати на три доби, і на когось залишити оцього Кетьку.
... Попросили вони про догляд сусідів по під’їзду напроти. Ну, та в чім проблема???!!! Немає проблем!!!
... Забрали вони клітку з папугою Кетькою, занесли в квартиру. Воно б і нічого, але виникло одне "АЛЕ". У сім’ї сусідів був свій "хазяїн"- кіт Леопольд. Кіт був амбіційний, вважав себе "пупом землі", в гіршому випадку - "хазяїном квартири". Леопольд віднісся до появи Кетьки дуже ревниво. Це ж повне зазіхання на Главенство в домі !!!. С ходу появилися агресивні наміри, кіт почав кидатися на клітку та всіляко "доставати" папугу. Кетька до нападів віднісся холоднокровно, пару разів "врізав" масивним дзьобом по лапах Леопольда. І взагалі, у Кетьки ніяких ознак страху перед Леопольдом не виявилося.
... Далі, як розповідав сусід, трапилося те, що трапилося...
...Кіт все-таки перевернув клітку, а далі... А далі з клітки вибрався папуга Кетька і холоднокровно направився до кота, розмахуючи масивним дзьобом. Леопольд якось, здрейфив та почав відступати... А Кетька спокійно-спокійно спрямував за котом. Загнавши кота в угол, Кетька зупинився, помахав-помахав головою, а потім як рявкне чоловічим голосом: " Чаю будеш??!!!".
... Від такого "ходу" з боку папуги, ...кіт взагалі перелякався і чмирнув під диван. Папуга постояв, постояв, потім як загорлопанить:"Чаю!!!, Чаю!!!".
...Потім папуга помовчав та спокійно направився до кота під диван, а звідти також запит:" Чаю будеш???!!!". Кіт знову втік в інше місце...
... Словом, на протязі трьох днів папуга Кетька ходив по п’ятах у кота Леопольда і все пропонував йому чаю... Кіт вперто чаювати не хотів...
...Напевне не те пропонували...
=========
Із раніше почутого...

Ответить