Объявление форума
Вы зашли на Форум как ГОСТЬ. (Будут ограничения!!!)

З "кілками"- ВПЕРЕД!

...несерьезно, с юмором и сарказмом...
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 249
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

З "кілками"- ВПЕРЕД!

Сообщение valvic » 15 мар 2018, 21:23

З "кілками"- ВПЕРЕД!
...А оце поліз в інтернет подивитися новини... І чуть не впав!!!.
Вельмишановний Олександр Іванович КУЗЬМУК (це колишній Міністр оборони, генерал армії) заявив: " Та оці поляки дограються своїми законами про бандеровщину до того, що українці, які знаходяться в Польщі проти них КІЛКИ (по русс. "колья") піднімуть!!! А в Польші українців знаходиться півтори мільйонів !!!".
Изображение
...Я якось аж запаморочився... В принципі знаю Кузьмука О.І. як достатньо виважену людину, а тут от таке... Можливо це ФЕЙК??? ...можливо. Тоді немає підствав для філософствування. Але і так і по іншому подивився, начебто на фейк не похоже.
...Тоді і мене таке непорозуміння: це ж скільки треба було горілки хряпнути, щоб таке "зморозити"??. Мало того, це напевне була самогонка-сивуха.... По іншому тут зрозуміти неможливо. Та і непорозумінь тут не одне виникає.
...По перше, теза про те, що українці-заробітчани за кордоном будуть відстоювати якісь національні інтереси "своєрідно-перебільшена". В Польщі ( та і в Росії) переважна більшість українців працює на нелегальних (або напівлегальних) умовах. Звісна річ, у них задача - заробити якусь копійчину і не "вляпатися" на нелегальщині. І стосовно "взяття в руки кілків", це така феєрія, ...що навіть в психушці не видумаєш.
... По друге: -а якщо хтось за кордоном з заробітчан і спробує щось не так висловитись (особливо в Польщі), то 24-годин це буде забагато, щоб таких українців виставити за межі кордону.
...Мене дивує те, що пан Кузьмук О.І. оце таке "сказонув". Він що зробив мімікрію в сторону т.зв. "національно-свідомості" ?? ...А не получиться!!! ж... не получиться !!!... От хто-хто, і іменно він був Міністром тіньового кабінету в Януковича, "корінний" так би мовити регіонал. І якщо він думає, що народ цього не пам’ятає, то помиляється. Невже і він, Кузьмук О.І. вирішив "погратися" в "свідомість"!!!??? На що він розраховує?, ...що йому повірять??
...Ой, дійсно, цирк на дроті, та і годі!!!...
...Як колишнього Міністра я Кузьмука О.І. поважаю, але ж навіщо оцей цирк влаштовувати?? Навіщо демонструвати те, в що не віриш???
...Тут, або фейк ( я тоді вибачаюсь), або ... пити менше потрібно, особливо самогонки-сивухи, то тоді такі "революційно-псевдопатріотичні" думки (з дуру) в голову лізти не будуть...

05 березня 2018

Ответить