Объявление форума
Регистрация отключена. Оставляйте сообщения в разделе "Гостевое общение"

Брелок

...експерименти щодо Україномовного викладення "ОПУСІВ"...
Ответить
Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 258
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Брелок

Сообщение valvic » 03 сен 2017, 11:48

БРЕЛОК
… істиннаа правда!!! …майже

…Все почалося з гральних костей. Ви знаєте такі ігри, де присутні кубики з вигравіруваними кружечками…
Точніше, усе почалося з однієї гральної кості. Ця велика ігральна кість була зроблена у вигляді брелока та постійно підчеплена до квартирного ключа, який теж постійно стирчав у дверному замку із внутрішньої сторони дверей…
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

....Наприкінці записки була написана маленька фразочка- прохання: « Вітя! … там у брелоку ключа ланцюжок обірвався, ти його як-небудь притороч…». ...Нормальне прохання, нічого незвичайного. Подумаєш, ланцюжок обірвався!!! …так у порівнянні з реактивними двигунами, це… це… Тьху!!! Коротше, проблема на УВАГУ не заслуговує.
...Неквапливо насолодившись сніданком, ВВ приступився до огляду брелока. Взявши кусочок канцелярської скріпки, зробив петельку, розжарив на вогні, застромив у брелок-гральну кость, підчепив ланцюжок. Все!! процес закінчено.
…І отут його погляд зупинився на самому замку. Дуже мені не сподобався сам замок. Причина полягала в тому, що замок зсередини защіпався ключем (от із цим горезвісним брелоком-костею). А якщо ключ провернути та залишити в проміжному положенні, те вже з - зовні ніяк дверей не відкриєш, треба буде замок ламати. А двері то металеві!. Одним словом, не сподобався замок ВВ ...сильно…
...Але, технічна думка, вона й в Африці, …ДУМКА !!! А що, якщо ключ який вставляється зсередини підточити (укоротити) ? Тоді, по теорії, він не повинен взагалі заважати зовнішньому ключу…, начебто так…
...Так у чому проблема? Проблеми не виявилося. Взявши надфілі та усамітнившись на балконі, ВВ приступив до укорочування ключа. Наступна практична перевірка показала, що вкорочений ключ дійсно не перешкоджав ключу із зовнішньої сторони. Усе відмінно, за винятком одному дріб'язку - ключ зсередини взагалі перестав двері замикати…
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...Новий замок працював як годинник, … та й «таємність» у ньому була підвищеною.
...Тільки- тільки завершився ремонт, як раптом дзвінок на мобілку. Друг Серьога просив терміново навідатися в гараж, допомогти в одній справі. Ну ж відмовити другові… не можна!!!
...Швиденько замкнувши двері, ВВ рвонув да гаражного кооператив. Роботи там виявилося небагато… те, ...се.. Проскочила було думочка дзвякнути дружиноньці та сповістити про зміну замка, але її сувора настанова - «не дзвонити в жодному разі, у мене уроки!..» наштовхнула на думку про перенесення оповіщення на більш пізніший час.
...А ви хоча - б знаєте, що таке ГАРАЖІ !!!??? … Звідти тверезими виходять ті, хто виїжджає, а от ті, хто з гаражів виходять, ...не за кермом… Словом, не знаю, як у вас, а от у нашому гаражному кооперативі…
...Словом, засіли ми із Серьожею, ...гарненько засіли. А чого отут такого? Все-таки я у відпустці, можна злегка й «розмагнітитися». Доводжу до відома, що при «розмагнічуванні» час летить незвичайно швидко. То, те, то це... І раптом, дзвінок на мобілку.
...Телефонує НК (дружина) і напівжалісливим голосом повідомляє про те, що вона… зламала в замку від дверей свій ключ. Блін!!! Я ж забув попередити дружину про те, що її ключ до нового замка не підходить!
Скрытый текст
Для просмотра скрытого текста необходимо быть авторизованным пользователем.

...Пішов ВВ по сусідах під'їзду, скріпки просити. Сусіди були явно ошелешені та збентежені. Так це й зрозуміло… Уявляєте, відкриваєте ви двері, а там ледве стоячий на ногах чолов'яга … заїкаючись і бурмочучи щось, …вибачаючись… скріпку випрошує.
...Десь у третій квартирі все-таки дали милостиню - цілу пачку скріпок…
...Процедура відкривання квартири була здійснена досить швидко. Головне, в дружини ніяких підозр, ну абсолютно ніяких!!! … у всім мовляв вона сама винувата, ...вона ж ключ зламала. Я тактовно мовчу.
...Увійшовши у квартиру НК якось швидко звернула увагу на тумбочку, де сиротливо лежав нікому не потрібний, брелок із гральною костью…
...Взявши в руки та оглянувши брелок, дружина зосталася ремонтом задоволена, тільки запитала: « А ти чого брелок на ключ не повісив??».
...Уважно оглянувши замок НК, нарешті, зрозуміла що отут ЩОСЬ НЕ ТЕ …
...Далі приховувати ситуацію все було безглуздо. ВВ похнюпивши голову усе розповів і у всьому зізнався. НК тактовно промовчала.
...Так і залишився цей брелок з костью ігровою лежати ніким не затребуваний…

...А вам усім пораджу одне – якщо завдання поставлено конкретне, нема чого внутрішню ініціативу проявляти, інакше ця ініціатива вона може перетворитися в стратегічний пакет цілого комплексу проблем…
==========
І ще, але це заїжджене -… що ми в житті витворяємо, то це Казка…

Примітка: є російськомовний варіант Казки :БРЕЛОК (русск.)

Артем
Пользователь
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 27 авг 2017, 22:02

Re: Брелок

Сообщение Артем » 03 сен 2017, 13:30

Виктор Николаевич! Тонкости отношений с женами особенно интересны. Невольно все воспроизводишь в своем варианте.

Аліна

Re: Брелок

Сообщение Аліна » 03 сен 2017, 22:34

Ніяк не перестану дивуватись цій людині, яка постіно вишукує проблеи на свою голову! Таке враження, що довкола мене всім давно відомо: ініціатива карається. Ну ніхто нічого крім донечки не зробить самостійно! А тут - суцільна ініціатива!
І грець із ними, з дрібницями виробництва! Хоча ключик підпиляти - це ж треба було дорослій людині додуматись! Але все одно. Дрібниці це все на тлі подвигів, які регулярно, як у Мюнхгаузена, здійснюються. Браво!
П.С. А діван ми все ж таки сьогодні випрали. Дякую за поштовх.)))

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 258
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Re: Брелок

Сообщение valvic » 03 сен 2017, 22:47

Артему: - С Вами абсолютно согласен!!! Но, главное, чтобы женушки "наезжали" ЛЮБЯ!!! Тогда эти наезды не есть НАЕЗДЫ, это просто, выполнение "функции жены"... А в каждой семье жена, ...это... ЖЕНА!!!
...Моя жена по натуре "молчунья" (...ну по крайней мере ранее так было..., под старость немного ворчливой стала).
И вот (это в 1987 году) я начал замечать... Прихожу со службы ( а было это и в 21 час, и позже...), а женушка ВОРЧАТЬ начинает!!! Я тоже-ж, "не промах"!!!. Как-то надоело... и на нее как "попер!!!... типа, " я тут в сутки появляюсь на ПАРУ часов, а ты еще и "РЫПИШЬ!!!". Да так вьехал!!!
...Моя драгоценная как-то аж ОШАЛЕЛА от напора... и так как-то молча, про себя:"Ну жизнь пошла... В школе оттянуться нельзя (она там работала), с политотдельцами тоже надо корректно (она внештатным переводчиком была), со всеми людьми... И НЕ НА КОМ, ..."оттянуться!!"
Так тихо-тихо сказала...
И я ее понял!!! ПОНЯЛ!!! ...ну а кто-же выручит, кроме муженька!!! Только так, РЫПИ сколько хочешь, но... и на меня посматривай. Ежели видишь, что у меня настроение "ни к черту", то перенеси РЫПЕНИЕ на более поздний период... Так и порешали. Правда она не ЗАРЫВАЕТСЯ, а я ей позволяю (один на один), даже не сопротивляюсь!!! Ну кто-же нажим ЖЕНАМ поможет???, кроме нас...
Правда, когда я не в духе, или с "перебором", я просто на нее ЗЫРКНУ, и супруженька входит в "паузу". Но это уже ДОЛГИМИ ГОДАМИ сформировалось... А так, ну кто нашим женушкам поможет???, ...да только МЫ, да-да.

Аватара пользователя
valvic
Основатель форума
Сообщения: 258
Зарегистрирован: 07 авг 2017, 08:44

Re: Брелок

Сообщение valvic » 03 сен 2017, 22:58

Аліні: - Ну от бачите, все-таки якась користь від "Казок-бувальщин" є!!! ...диван випрали... Цікаво, ВИ самі прали, чи Фірму викликали???

Алла
Пользователь
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 24 авг 2017, 06:44

Re: Брелок

Сообщение Алла » 05 сен 2017, 01:52

Про поиск проблем на свою голову - понятно, что ВН крупнейший специалист! В пору моей кафедральной юности, заведующий кафедрой формулировал так:"лучшее - враг хорошего"!

Ответить